Як знайти пряме посилання.

Переглядаючи в інтернеті різні файли, може виникнути бажання поділитися ними. Для цього в першу чергу необхідно знайти пряму посилання на цікавий документ. Зробити це можна за допомогою різних додатків, одним з яких є безкоштовна програма Dropbox.
Вам знадобиться
  • - Dropbox.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт програмного забезпечення Dropbox за посиланням http://www.dropbox.com/. Натисніть на кнопку Download і виберіть операційну систему, яка стоїть на вашому комп'ютері. Також є можливість завантажити версію програми для мобільних пристроїв.
2
Запустіть інсталяційний файл і встановіть програму на ваш комп'ютер. Після цього в треї (правий кут панелі завдань, біля годинника) з'явиться ярлик програми Dropbox, яке відповідає за виділений каталог на диску. При цьому будь-які зміни в каталозі фіксуються на сервері Dropbox. Запустіть програму. З'явиться вікно-запит на створення аккаунта. Натисніть кнопку Yes і Next.
3
Заповніть в реєстраційному вікні необхідні дані про вас: прізвище, ім'я, електронну адресу. Після цього придумайте безпечний пароль і повторіть його. Прочитайте угоду користувача і поставте галочку, що ознайомилися з ним. Перейдіть до наступного вікна, в якому необхідно вибрати розмір сховища для скачуваних файлів. Варто відзначити, що безкоштовним є лише місце до 2 Гб, за великі обсяги необхідно внести певну плату. З'явиться повідомлення про створення віртуальної папки, до якої можна отримати доступ з будь-якого комп'ютера, де встановлена ця програма. Закінчите настроювання програми.
4
Оберіть файл з комп'ютера, для якого ви хочете знайти пряму посилання. При цьому назва його має бути написано на латиниці. Зайдіть в папку «Мої документи», перейдіть в розділ Dropbox - Public і скопіюйте в даний каталог ваш файл.
5
Після цього запуститься завантаження документа на сервер, прогрес якої можна подивитися, навівши курсор на іконку програми в треї. Зайдіть заново в директорію Dropbox і натисніть правою кнопкою мишки на файл. Виберіть пункт Dropbox і функцію Copy Public Link. Тепер ви можете скопіювати пряму посилання на файл в будь-яке місце.