Як знайти мережеву адресу.

Мережевий адресу представляє собою унікальну комбінацію цифр, за якою комп'ютер розпізнається в локальній мережі або мережі інтернет. Якщо ПК підключений до інтернету через сервер або сам виступає в якості сервера, то у нього дані значення будуть відрізнятися. Для визначення IP- адресу а існує кілька способів.
Інструкція
1
Вивчіть угоду користувача з вашим провайдером або відвідайте особистий кабінет на його сайті. Якщо ви підключені до інтернету зі статичним IP- адресу ом, то його значення повинне бути зазначено в умовах договору. У разі ж динамічного IP- адресу а дані параметри можуть змінюватися, тому для визначення мережевого адресу а необхідно скористатися іншими способами.
2
Натисніть на значок мережі в треї панелі завдань. Виберіть пункт «Центр управління мережами або загальним доступом». Потрапити в даний розділ можна також через меню «Пуск» - «Панель управління». Натисніть на посилання «Зміни параметрів адаптерів». Виберіть мережеве підключення, для якого ви хочете визначити IP- адресу . Натисніть правою кнопкою мишки на його ярлик і виберіть пункт «Стан». Відкрийте закладку «Відомості». Мережевий адресу вашого комп'ютера знаходиться в рядку «Адреса IPv4». Якщо ваш комп'ютер виступає в якості сервера, то в рядку «DNS-сервери IPv4» буде вказано його IP- адресу в локальній мережі.
3
Відкрийте властивості мережевого підключення. Виділіть розділ «Протокол інтернету TCP/Pv4» і натисніть кнопку «Властивості». Якщо у комп'ютера статичний мережевий адресу , то він буде вказаний у відповідному рядку.
4
Скористайтеся послугами спеціальних сайтів для визначення IP- адресу а комп'ютера. Даних ресурсів в даний час дуже багато. Досить ввести в пошуковику запит «знайти мережевий адресу » і вибрати будь-яку вподобану посилання. Пам'ятайте, що IP- адресу повинен видаватися автоматично сайтом без запиту паролів, e-mail та інших даних про вас.
5
Зайдіть в консоль командного рядка. Для цього викличте в меню «Пуск» команду «Виконати» і вкажіть в ній cmd. Натисніть кнопку «Відкрити» або клавішу Enter. Пропишіть у вікні, команду ipconfig і натисніть Enter, щоб отримати поточний мережевий адресу вашого ПК.