Як відкрити свій магазин автозапчастин.

Продаж запчастин для автомобілів вважається прибутковим і прибутковим видом бізнесу - кількість автовласників неухильно зростає, а машини часто потребують ремонту. Але й конкуренція в цій ніші ринку досить висока, тому необхідно все ретельно прорахувати.
Інструкція
1
Вам буде потрібно знайти відповідне приміщення - бажано, щоб складської і торговий сектор знаходилися поруч, щоб знизити транспортні витрати. Пошукайте серед готових будинків, при цьому орієнтуйтеся на прохідність місцевості - буде добре, якщо ваш магазин розташується на одній з великих трас в межах міста, далеко від потенційних конкурентів. Відразу ж закладіть необхідну суму на ремонт торгової площі.
2
Вивчіть ринок автозапчастин. Необхідно з'ясувати, які лінії користуються великим попитом, чи є замовлення на ексклюзивні товари - проведіть невелике маркетингове дослідження.
3
Визначтеся з формою ведення бізнесу - якщо ви будете працювати тільки з фізичними особами, то вигідніше оформити індивідуальне підприємництво. Плануючи здійснювати поставки обладнання для підприємств, ви повинні будете відкрити ТОВ для простоти і прозорості ведення взаєморозрахунків.
4
Отримайте всі необхідні дозволи і закінчите документальне оформлення магазин а. Всі сертифікати та дозволи повинні бути отримані до того, як ви відкриєте свої двері для перших покупців.
5
Закупіть торгівельне обладнання. Вам потрібні зручні вітрини, стелажі, стійки під рекламне обладнання, касовий апарат, робочі комп'ютери для менеджерів. Проведіть всі необхідні комунікації - телефон, інтернет, щоб ваші співробітники могли оперативно обробляти замовлення.
6
Асортимент товару формуйте в залежності від попиту. Почніть з недорогих запчастин, які дозволять вам налагодити первинні обертів - вивчіть потенційних постачальників, налагодьте з ними контакти, отримаєте кращі ціни та умови поставки. Вигідно працювати з двома-трьома великими постачальниками, які можуть надати пільгові умови, забезпечити рекламними матеріалами, підтримати знижками і бонусами. Всіх інших можна розглядати як постачальників для разових замовлень ексклюзивних товарів.
7
Підберіть персонал. Вам будуть потрібні менеджери-консультанти, касир, вантажники, бухгалтер, менеджер із закупівель і директор магазин а. Перший час можна трохи скоротити штат, наділивши одного співробітника декількома обов'язками - зі збільшенням обсягів торгівлі ви будете відкривати додаткові вакансії.
8
Запустіть рекламу, використовуючи маркетингові ходи - занижені ціни, систему знижок, рекламні акції тощо.
З кожним днем зростає кількість людей, що купують машини. Для машин завжди потрібні запчастини та витратні матеріали. Саме тому, автомагазин , при правильному підході, може приносити хороший прибуток.
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви будете продавати у своєму автомагазин е. Потрібно продумати все до дрібниць. Обов'язково потрібно враховувати, що в асортименті повинні бути не тільки запчастини, а й видаткові матеріали.
2
Визначтеся, кому ви будете продавати. Якщо будете продавати запчастини тільки фізособам. то можна реєструвати ІП. Якщо ж укласти договір з постійними покупцями, такими, як служби таксі або іншими підприємствами міста, реєструйте ТОВ.
3
Пройдіться по магазинах конкурентів. Це допоможе визначитися з асортиментом. Зауважте всі плюси і мінуси, подивіться ціни. Краще буде, якщо ви або ваші близькі люди попрацюють на власника великого автомагазин а. Тоді вам буде простіше визначитися з усіма подальшими кроками відкриття автомагазин а.
4
Подивіться, яке торгове обладнання потрібно купити. У магазинах конкурентів можна побачити всі плюси і мінуси торгового обладнання, доглянути для себе те, що буде дійсно багатофункціональним і корисним. Всі вподобані стелажі і вітрини можна подивитися в інтернет-магазинах. Так само, можна в місцевих ЗМІ дати оголошення про купівлю б/у торгового устаткування. Не варто захаращувати приміщення - обходитесь мінімумом.
5
Визначтеся з приміщенням, яке ви хочете взяти в оренду. Не варто брати маленьку площу - сенсу не буде. По-перше, багато не привезеш, а по-друге, покупцем буде хотітися втекти з маленького захаращеного приміщення.
6
Після того, як приміщення знайдено - вивчіть всіх можливих конкурентів в цьому районі. Їхні ціни, асортимент. Ви повинні стати кращими, щоб покупці йшли до вас. Вам потрібно придумати фішку, за допомогою якої ви виділитися з натовпу.
7
Зробіть ремонт в приміщенні. Для автозачастей не обов'язковий шикарний євроремонт, але майте на увазі, що у вашому магазині все має бути чисто й акуратно.
8
Тепер вам потрібно знайти досвідчених продавців. Продавці допоможуть вам отримати більше прибутку з вашого магазину. Не беріть недосвідчених продавців, які не розбираються в автомобілях, інакше, втратите клієнтів і пропустіть багато прибутку.
9
Розставте товар за тим же принципом, як у великому, добре розкрученому магазині. Можете найняти досвідченого мерчендайзера, який допоможе зробити правильну викладку товару відповідно до правил.
Зверніть увагу
Можна дати рекламу у всіх ЗМІ міста за пару тижнів до відкриття магазину. На відкриття можна влаштувати конкурс. Тоді народ швидше про вас дізнається, і ви отримаєте перших покупців.