Як врізати насос. система опалення Як монтується циркуляційний насос.

Циркуляційні насоси встановлюються в систему опалення для примусової циркуляції гарячої води, що дозволяє прогріти великий котедж дуже швидко. Врізка проводиться при загальному монтажі опалювальної системи або вже в наявну систему опалення.
Вам знадобиться
  • - інструменти для монтажу;
  • - додатковий зворотний клапан;
  • - байпас.
Інструкція
1
При монтажі закритої системи опалення вмонтовуйте циркуляційний насос на зворотному трубопроводі максимально близько до мембранного баку. Вал двигуна встановлюйте в горизонтальному положенні. При вертикальній установці будуть утворюватися повітряні подушки, що призведе насос в непридатний стан.
2
Якщо ви проводите монтаж у вже діючу систему опалення, злийте всю воду, знову закачайте і злийте. Це дозволить максимально видалити тверді частинки, які неминуче накопичуються в будь опалювальній системі по мірі її експлуатації.
3
Вмонтуйте циркуляційний насос в трубу зворотного ходу. Над насосом повинен знаходитися розширювальний бак, то є і сам насос і розширювальний бак будуть знаходитися в обратке, а не в основній трубі. Це дозволить найбільш швидко циркулювати воді в системі опалення.
4
Перед проведенням монтажу відключіть котел, перекрийте впускний і випускний кран, встановіть насос, зворотний клапан і фільтр. На байпасе повинен бути встановлений пристрій для скидання повітря. Перед кожним запуском систему опалення развоздушівайте.
5
Не забувайте, що будь циркуляційний насос повинен мати надійну систему заземлення. Включати насос можна тільки в розетку із заземленням.
6
При монтажі враховуйте напрям теплоносія. Всі покажчики є на самому циркуляційному насосі. Вони показані у вигляді стрілок або пунктирних ліній.
7
При врізки насоса вам будуть потрібні ключі в залежності від діаметру трубопроводу від 19 до 36 мм, додатковий фільтр, роз'ємні різьблення, зворотний клапан, якщо він не продається в комплекті з насосом, байпас.
8
Якщо ви самостійно ніколи не займалися монтажем, запросіть спеціалістів, які проведуть всі роботи швидко і у відповідності з усіма технічними вимогами.