Як зберігати солоні гриби.

Соління грибів - унікальний російський спосіб заготовки. У всьому іншому світі гриби сушили, маринували, заморожували, і тільки на Русі - солили. Такий спосіб актуальний і зараз, грибочки виходять міцні, смачні. Вони гарні і як закуска, інгредієнт в салатах. Якщо солоні гриби правильно підготувати, їх можна класти в супи, різні тушковані блюда, в начинку для пирогів і пиріжків.
Інструкція
1
Солять гриби в діжках, бочках, скляних банках і емальованих відрах або каструлях. Щоб солоні гриби зберігалися тривалий час, в першу чергу, потрібно подбати про чистоту посуду для зберігання. Її ретельно миють, споліскують, скляні банки стерилізують, а дерев'яні і емальовані ємкості декілька раз ошпарюють окропом і сушать.
2
Незалежно від способу засолювання - а вона буває як холодної, так і гарячої - гриби зберігають у сухому і прохолодному місці при температурі від 5 до 6оС. Якщо ваші гриби в компактній посуді, то таким місцем цілком може бути овочевий відділ холодильника. В іншому випадку, вам знадобиться льох. Деякі зберігають солоні гриби на засклених балконах, виготовляючи для цієї мети спеціальні утеплені ящики.
3
Уважно стежте за температурним режимом, якщо ви зберігаєте гриби в якому або приміщенні. Якщо вона буде нижче 5 градусів, гриби можуть промерзнути і, в результаті, стати ламкими, в'ялими, зі зниженими смаковими якостями. Якщо температура підніметься вище 6 градусів, соління можуть прокиснути і стати зовсім непридатними в їжу.
4
Щотижня посуд з засоленими грибами потрібно струшувати або перекочувати, щоб давати розсолу промити гриби . Розсіл повинен покривати гриби повністю, якщо він випарувався, допустимо додати звичайної кип'яченої охолодженої води.
5
Якщо на поверхні розсолу з'явилася цвіль в невеликій кількості, її знімають шумівкою. Якщо вона з'явилася повторно або у великій кількості, розсіл зливають, гриби промивають охолодженою кип'яченою водою і заливають свіжим холодним розсолом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q2WGeGhl6zs
Корисна порада
Якщо ви хочете приготувати із солоних грибів суп, начинку або яке-небудь інше блюдо, дістаньте їх з банки, добре промийте під струменем проточної води і відваріть. Відварені солоні гриби можна готувати так само, як і відварні свіжі.