Як відкрити бізнес в Чехії.

Російські бізнесмени мають можливість не тільки розвивати бізнес в своїй країні, а й відкривати нові фірми та філії за кордоном. Це найпростіше зробити в країнах, що вітають вливання іноземного капіталу, таких, як Чехія.
Вам знадобиться
  • - установчі документи майбутньої організації;
  • - паспорт;
  • - гроші для статутного капіталу.
Інструкція
1
Отримайте в своє розпорядження гроші, необхідні для статутного капіталу. За законами Чехії для іноземної компанії - це мінімум двісті тисяч чеських крон, або приблизно сім з половиною тисяч євро.
2
Вирішіть, який бізнес ви хочете відкрити. Журналісти повідомляють, що найбільш популярні серед російських підприємців такі напрямки, як готельний і ресторанний бізнес. Це можна пояснити тим, що орієнтація бізнесу на численних в Чехії туристів досить вигідна. Врахуйте, що деякі види діяльності підлягають ліцензуванню. До них відноситься, наприклад, торгівля.
3
Зберіть необхідні документи. У Росії вам потрібно буде отримати довідку про несудимість. Це можна зробити в ГУВС вашого міста. Також підготуйте установчі документи, такі, як статут і заяву на реєстрацію. В цьому вам зможуть допомогти юристи. Ви можете скласти ці документи в Росії, а потім перевести на чеську, або безпосередньо в Чехії за допомогою місцевих адвокатів, що можна вважати кращим.
4
Відкрийте банківський рахунок в чеському банку. На нього ви повинні покласти суму, рівну статутному капіталу фірми.
5
Зареєструйте вашу фірму. Ви можете зробити це особисто, приїхавши в країну по туристичній або бізнес-візі. Підготовлений пакет документів, завірених нотаріусом, слід передати в Обласній торговий суд за місцем реєстрації організації. Вашу організацію мають занести в торговий реєстр, а вам видати про це виписку. Потім залиште організацію на облік у місцевій податковій службі.
6
Якщо у вас є тільки тимчасова віза, займіться отриманням виду на жітельство.Основаніем для цього буде ваш бізнес.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає можливості займатися реєстраційними проблемами самому, ви можете звернутися в одне з агентств, які займаються допомогою у відкритті фірм за кордоном. Вони зможуть представляти ваші інтереси за дорученням.