Як купити будинок в США. Як купити будинок в Америці.

Росіяни купують будинку в США з самими різними цілями. Придбану в вдалий момент нерухомість можна вигідно перепродати або здати в оренду. Ну і, звичайно, в купленому будинку можна жити самому. Щоб угода не потикатися в самий невідповідний момент, всю процедуру покупки слід провести правильно.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - бізнес-віза;
  • - гроші на покупку будинку і додаткові витрати.
Інструкція
1
Знайдіть агентство, яке допоможе підібрати об'єкт для покупки і супроводить угоду. Таких посередників на ринку дуже багато. Ви можете вибирати велику компанію або приватного агента. Якщо ви знаходитесь в Росії, зручніше діяти через агентство - вам допоможуть оформити запрошення, проконсультують з приводу отримання візи, зустрінуть в США і максимально оперативно проведуть покази. При необхідності операцію буде вести російськомовний співробітник.
2
Обговоріть з агентом ваші побажання з приводу місця розташування, розміру і ціни майбутньої покупки. Обговоріть всі деталі - особливості району, близькість інфраструктури, наявність меблів. Чим точніше ви намалюєте портрет вашого майбутнього будинку , тим більше шансів, що агентство зуміє підібрати його. Виберіть декілька відповідних варіантів. Якщо вам потрібне отримання іпотечного кредиту, повідомте про це - такий варіант покупки цілком возможет для іноземців. Отримайте бізнес-візу і придбайте квитки.
3
Заздалегідь обговоріть порядок огляду обраних об'єктів. Уважно вивчіть будинку , поговоріть з продавцями. Зупинившись на вподобаному варіанті, почніть переговори. На цьому етапі можна обговорювати зниження ціни або обмовляти інші умови. Продавець може залишити в будинку частина меблів або оплатити необхідний ремонт. Все це необхідно задокументувати.
4
Для більшої впевненості в якості придбаного житла ви можете запросити незалежного оцінювача, інспектора, службу газу, отримати довідку в поліції про благополуччя даного району. Запрошений інспектор може перевірити стан будинку і комунікацій. Ви вправі вимагати від продавця усунути виявлені недоліки або компенсувати їх додатковою знижкою.
5
уклали попередню угоду, в якому прописуються умови переговорів, остаточна ціна об'єкта та порядок розрахунків. Угода підписується в присутності вашого агента і адвоката продавця або представника титульної компанії. Після цього перевіряється юридична чистота об'єкта - чи не знаходиться купується будинок в заставі і чи не лежить на ньому обтяження. Якщо все гаразд, укладається договір обов'язкового страхування нерухомості.
6
Після завершення всіх формальностей підписується остаточний договір купівлі-продажу. Ви вносите заставу і оплачуєте додаткові витрати: послуги адвоката, страхування, реєстрові і судові мита. Остаточний розрахунок відбувається в терміни, обумовлені в договорі, причому оплата надходить на рахунок адвоката або титульної компанії. Після розрахунку ви отримуєте документ права власності на об'єкт і зважаєте повноправним власником будинку .
7
В деяких штатах потрібна реєстрація права власності в суді. Цією проблемою займається титульне агентство - його представники реєструють паперу і передають їх покупцеві.