Як спіймати щуку. Яка наживка треба щуку.

Щука завжди була гідним трофеєм у рибалок. Як цікаво не було б ловити коропа, ляща або окуня, боротьба з зубастою хижачкою вселяє нез'ясовний захват. Тим більше, вага і розмір цієї риби іноді буває досить значним. Ловити щуку майже цілий рік можна кількома способами.
Інструкція
1
Поширеною є ловля щуки на спінінг. В періоди післянерестового жора навесні і осінньої нажіровкі на зиму, щука НЕ вибаглива і відмінно ловиться на приманки спінінгів. У продажу є металеві блешні різної конструкції, віброхвости і воблери.
2
Найбільш уловистими визнані воблери, невідомо, що ж приваблює щуку в цій, іноді не схожою на рибу, приманки: шум воблера або коливання води від його руху. Але факт залишається - щука майже не пропускає воблер повз себе. При виборі м'якої рибки (виброхвоста), краще зупинитися на тій, яка схожа на звичні об'єкти полювання щуки в даній водоймі.
3
Місця для лову спінінгом вибирають не закоряжені. Зазвичай обловлюваних велику ділянку віялом, після чого рибалка переходить на інше місце. Схопивши з нальоту наживку, щука продовжує рух вперед, і, іноді, цей момент для риболова схожий на зачіп болісно про траву. Тому з подсечкой не можна запізнитися. Робити її треба різким силовим рухом, щоб трійник напевно проколов тверду пащу щуки. Після чого рибу втомити і підвести до берега.
4
Можна зловити щуку на живця поплавковою вудкою. Буде потрібно довге вудилище, волосінь на 0,3-0,4 мм з металевим повідцем, котушка і поплавок, здатний утримати живця. Жива рибка насаджується на подвійний або потрійний гачок за шкіру спинки, губу чи через зябра, закидається з берега або човна в улюблені місця полювання щуки. Як тільки поплавок сховається під водою, роблять підсічку і рибу виважівать.
5
Можна зловити щуку на кружки - плоскі диски з вертикальною віссю, розфарбовані з різних сторін в яскраві кольори. Цим способом рибу ловлять із човна. Лісочку намотують на верхню частину осі гуртка, закріплюють її, щоб відразу не розмотувати, і на трійник насаджують живця. Після чого кілька гуртків пускають у вільне плавання і спостерігають за ними. Після клювання щука перевертає гурток, що відразу видно здалеку по змінилося кольором. Цей спосіб вимагає навички.
6
Дуже цікава ловля щуки на жерлицу. Це дерев'яна рогулька, закрепляемая біля берега на жердині. Принцип майже такий, як при лові на кружки. Щука вистачає живця, йде з видобутком в сторону і зриває волосінь з жерлиці. Волосінь розмотується, щука зупиняється через кілька метрів, розгортає живця і проковтує, після чого розуміє, що вона попалась. На жерлиці можна ловити щуку взимку. Жерлиці вартувати не треба, їх ставлять на ніч, а вранці збирають улов.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4D73czw_Y-8