Як налаштувати 1С податковий облік.

Програма «1С: Підприємство» включає в себе автоматизацію ведення обліку за допомогою комп'ютера. У цю програму входить ведення бухгалтерського та податкового обліку, розрахунок заробітної плати, складання балансів і багато іншого.
Інструкція
1
Використовуйте навчальну версію для ознайомлення з програмою «1С: Податковий облік». До складу даної версії повинна входити книга з описом всіх функціональних можливостей продукту та інструкція, яка містить основні прийоми роботи з ним, яка дозволить вам швидко освоїти програму.
2
Зверніть увагу, що іноді не вдається нормально налаштувати «1С: Податковий облік» в операційній системі під назвою Windows Vista, тому як при її установці може виникнути помилка. Як правило, це пов'язано з включеним контролем облікових записів UAC, який забороняє здійснити запис певних шаблонів конфігурацій програми в папку Program Files. У свою чергу UAC являє собою функцію, яка з'явилася в останніх версіях комп'ютерної системи Windows і дозволяє захистити її завдяки примусовій установці якимось запускаються додаткам прав звичайної (стандартної) облікового запису. Це явище може утворитися навіть у випадку, якщо в сістемезашел користувач із правами адміністратора.
3
Вирішіть проблему, скориставшись наступними способами: вимкніть UAC або вкажіть іншу папку для збереження програми «1С: Підприємство» при її установці. Перший метод приведе до зниження ступеня безпеки, однак зробить продуктивність системи більш комфортною. У свою чергу, для відключення функції UAC необхідно відкрити Панель управління, потім знайти розділ Облікових записів користувачів (User Accounts). Далі натисніть «Включення/відключення контролю облікового запису» або Turn user account control off/on, зніміть прапорець в рядку «Використовувати контроль облікового запису». Після цього включіть контроль облікового запису заново.
4
Налаштуйте типові операції. Призначенням цього режиму служить швидке введення однотипних операцій. У тому випадку, якщо ви їм не користувалися з самого початку, то можете задіяти його у міру освоєння, тому як введення операції вручну не відрізнятиметься від типової операції. Крім цього, при введенні вхідних сальдо (залишків) можна буде використовувати типові операції, тим більше за наявності великої кількості об'єктів аналітичного обліку.
У вашому будинку один комп'ютер і всі домашні користуються ним по черзі? Як зробити так, щоб ніхто з користувачів не заважав іншому? Як захистити свої файли від випадкового видалення під час використання комп'ютера дітьми? Рішення проблеми укладено в налаштуванні облікових записів користувачів.
Інструкція
1
Налаштувати облікові записи для всіх домочадців або колег по роботі, що користуються одним комп'ютером, зовсім нескладно. В операційних системах Windows XP і Windows 2007 це робиться таким чином. Зайдіть в основний і головний засіб доступу до встановлених в системі Windows програмами - меню «Пуск». Кнопка цього «всюдисущого» меню розташована в лівому нижньому куті робочого столу. Увійшовши в меню «Пуск», одним кліком лівої кнопки миші виберіть розділ під назвою «Панель управління». Саме в цьому розділі встановлюються і видаляються програми, налаштовуються функціональні можливості комп'ютера, мережеві підключення і, що цікавлять нас, облікові записи користувачів.
2
У вікні, подвійним кліком мишки виберіть пункт з однойменною назвою «Облікові записи користувачів».
3
Відкриється ще одне віконце, в якому вам потрібна рядок «Створення облікового записи ». Зробивши по ній один клік лівою кнопкою миші, впишіть ім'я нового облікового записи .
4
Тисніть кнопку «Далі» і вибирайте тип облікового записи . Якщо «Адміністратором» комп'ютера будете ви, то іншим користувачам необхідно присвоїти тип «Обмежена запис». Таким чином, відповідальність за управління всіма обліковими записами лягає на вас. Ви зможете видаляти або перейменовувати їх за своїм бажанням і створювати нові записи . З можливостями і обмеженнями по кожному типу облікової записи можна ознайомитися в цьому ж віконці.
5
І останній крок - один клік лівою кнопкою мишки по вкладці «Створити обліковий запис» внизу вікна. Готово!
Корисна порада
Повторіть вищеописану процедуру стільки разів, скільки у вашому будинку бажаючих користуватися комп'ютером, і створіть необхідну кількість облікових записів з різними іменами. Кожного облікового запису ви можете присвоїти свій пароль для входу в операційну систему, зображення, яке буде видно поруч з ім'ям записи і т.д. Всі ці операції проводяться все в тому ж віконці під назвою «Облікові записи користувачів». Клікайте по запису, яку збираєтеся редагувати, і вибирайте у вікні, потрібну операцію.