Як тренувати логіку.

Логічне мислення допомагає не тільки вирішувати певні завдання, що стосуються вашої професійної діяльності, але і в багатьох життєвих ситуаціях надає неоціненну допомогу.
Інструкція
1
Комусь логічне мислення дано від природи, а хтось прикладає чимало зусиль до того, щоб розвивати його. Однак тренування логічного мислення також потрібна і першим, щоб не втрачати можливості подаровані природою. Як же тренувати мислення? Існує декілька способів.
2
Курси з розвитку логічного мислення. На таких курсах основний упор робиться на ігри, спрямовані на розвиток уваги, ігри-тренінги, інтелектуально-пізнавальні та творчі заняття, а також реконструкція життєвих різних ситуацій в ігровій формі. Плюси таких тренінгів полягають в тому, що тренування відбуваються в команді, що складається з кількох людей, що позитивно впливає на інформативне сприйняття отриманого на заняттях матеріалу. До мінусів таких курсів можна віднести їх високу вартість. Зараз досить часто трапляється ситуація, коли подібні тренінги проводяться співробітникам офісів, за рахунок компаній.
3
Для тих, кому відвідувати тренінги не дозволяють кошти і можливості, література, спрямована на тренування логічного мислення, є одним з основних способів підвищити свій рівень знань в цій галузі. При цьому така література може бути різною: науково-пізнавальної або розважальною. До розряду науково-пізнавальної можна віднести роботи вчених і заслужених педагогів, що спеціалізуються в питаннях розвитку здібностей дорослих і дітей. До розряду розважальної літератури можна віднести різні друковані видання з головоломками, загадками і т.п.
4
Сьогодні на ринку представлений досить широкий асортимент ігор, спрямованих на розвиток і тренування логічного мислення. В основному це комп'ютерні ігри, більш підходящі для дорослих, а також частина настільних ігор, які захоплять дитину, починаючи з віку чотирьох років.
Якщо ви хочете стати сильним, вам зовсім не обов'язково годинами качати залізо в тренажерному залі. Тренуватися можна і в домашніх умовах. Ми вам підкажемо, як, займаючись по годині в день, можна розвинути силу.
Інструкція
1
Починайте кожне тренування з розминки. Будь-який вид фізичної активності, крім розтяжки підійде для основної частини розминки. Потім підготуйте ті м'язи, які будете тренувати. Для цих цілей використовуйте основна вправа, але виконуйте його не в повну силу.
2
Під час занять дотримуйте баланс між вправами, направленими на тренування конкретних груп м'язів і тренування великих груп м'язів.
3
Займайтеся силовим тренуванням не більше однієї години в день. Пам'ятайте, більш тривалі заняття будуть малоефективні, вони тільки приведуть вас до перевтоми.
4
Перевірте інтенсивність кожної вправи. Якщо ви не зможете виконувати будь-яке вправу більш восьми разів, трохи зменшите навантаження.
5
Повторюйте вправи від 8 до12 раз за один підхід. Якщо ви їх повторюєте більшу кількість разів, то розвиваєте не силу, а витривалість. Кількість вправ має бути таке ж: від 8 до 12. А підходів - не більше двох за тренування.
6
У першій половині заняття робіть вправи, під час яких працюватимуть великі м'язи. У другій половині заняття задійте невеликі м'язи.
7
Зверніть увагу на швидкість виконання кожної з вправ. Для розвитку сили, вправивиконуйте повільно. Так само робіть інтервали між виконанням вправ. Ідеально, якщо такий інтервал становитиме від двох до п'яти мінут.І пам'ятайте, якість, все-таки, важливіше, ніж кількість. Тому, звичайно, потрібно збільшувати і навантаження, і кількість повторень. Але, в першу чергу, якщо ви хочете розвинути силу, кожну вправу ви повинні виконувати якісно і з повною амплітудою двіженій.Удачі вам, і будьте сильними!