Як внести людини в чорний список.

Користувачі соціальних мереж можуть обмежувати доступ до своєї сторінки для осіб, з якими їм неприємно спілкуватися, а також з авторами рекламних та спам-розсилок. Позбавтеся від настирливих запрошень, додавши контакт в список ігнорування - в чорний список .
Інструкція
1
У соціальній мережі «ВКонтакте» в меню зліва знайдіть кнопку «Мої установки», натисніть. На новій сторінці виберіть вкладку «Чорний список » і в поле для введення напишіть ім'я або id контакту. Якщо введете ім'я, на наступній сторінці з'явиться список з усіма носіями імені, виберіть одного людини і натисніть кнопку праворуч від контакту («Додати в бан-лист»).
2
У соціальній мережі "Facebook" натисніть справа вгорі свою фотографію, в меню виберіть шлях "Account" - "Privacy settings". Прокрутіть сторінку до самої нижньої рядки і знайдіть посилання "Block lists". Перейдіть по ній, далі в першому рядку введіть ім'я контакту, від якого не хочете отримувати повідомлень, або його й-мейл на другому рядку. Після введення натисніть кнопку "Block this User". Нижче, в параграфі "Block app invites" введіть ім'я користувача, від якого не хочете отримувати запрошення в додатки. В графі "Block event invites" вкажіть, від кого ви не хочете отримувати запрошення на події. У цих графах блокування відбувається без додаткового підтвердження.