Як поміняти вид доступу до мережі з закритий на відкритий.

Користувачі при налаштуванні ігрового сервера стикаються з проблемою закритого доступу . Вона може виникати з різних причин, в залежності від цього вам необхідно вибрати рішення проблеми.
Вам знадобиться
  • Доступ до управління мережами.
Інструкція
1
Відкрийте панель управління і перейдіть до меню настройки підключень. Натисніть правою кнопкою миші на використовуваному вами з'єднанні і натисніть в контекстному меню на пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Додатково» і перейдіть до налаштування брандмауера.
2
Додайте порт в меню винятків, після чого вкажіть для нього будь-яке ім'я. У номері порту вкажіть значення 1500, 3005, 3101, 28960. Пропишіть тип UPD. Запустіть гру, застосувавши зміни, а краще всього заздалегідь перезавантажте ваш комп'ютер.
3
Якщо у вас закритий тип мережі, зайдіть в налаштування використовуваного вами модему і увімкніть UPnP, після чого збережіть пророблені зміни і перезавантажте комп'ютер або модем. Запустіть гру і перевірте, чи змінився тип доступу з закритого на відкрите.
4
При закритому типі доступу перевірте, чи знаходиться вашу адресу в NAT, що говорить про перенаправлення потоку інформації з боку вашого провайдера або використовуваного маршрутизатора. Введіть в адресному рядку браузера адресу маршрутизатора, включіть у вікні налаштувань UPnP.
5
В панелі управління комп'ютером перейдіть до розділу адміністрування, після чого виберіть пункт меню «Служби». Знайдіть у списку настройки брандмауера, відкрийте налаштування загального доступу до інтернету і з контекстного меню перейдіть в «Властивості». В меню «Тип запуску» знайдіть значення «Відключено» та натисніть кнопку «Стоп». Збережіть зміни.
6
Вимкніть брандмауер Windows, додайте порти в список виключень вашого фаєрволла або також завершите його роботу. Вимкніть роботу антивіруса на певний час. Якщо вам не допомогли всі вищевказані дії, швидше за все проблема відкриття доступу до мережі полягає в перекритті портів вашим провайдером. Зверніться до нього, щоб він надав вам «білий» IP-адресу.
Корисна порада
У першу чергу використовуйте скидання налаштувань.
При налаштуванні бездротової точки доступу для підключення до неї великий груп осіб рекомендують створювати відкритий тип авторизації. Тобто клієнтові не доведеться вводити пароль або хоч якось налаштовувати адаптер бездротового зв'язку ноутбука або планшета.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Враховуючи той факт, що вам необхідно домогтися підключення різноманітних бездротових пристроїв, придбайте Wi-Fi маршрутизатор, здатний створювати Wi-Fi точки змішаного типу. Краще уточнити дану можливість перед покупкою пристрою на офіційному сайті виробника.
2
Підключіть живлення до вибраного мережевого обладнання. Встановіть Wi-Fi маршрутизатор таким чином, щоб майбутня бездротова точка доступу покривала всю необхідну зону. З'єднайте з роз'ємом WAN (Internet) кабель доступу до інтернету.
3
Тепер підключіть до порту LAN (Ethernet) будь-який ноутбук або стаціонарний комп'ютер для налаштування мережевого обладнання. Увімкніть інтернет-браузер і введіть у нього IP-адресу маршрутизатора. Зазвичай вони мають такі значення: 192.168.0.1 або 192.168.1.1.
4
Після входу в web-інтерфейс налаштувань мережевого обладнання перейдіть до пункту WAN. Змініть параметри цього меню таким чином, щоб отримати доступ до інтернету. В обов'язковому порядку активуйте функцію DHCP, щоб підключилися до мережі пристрої могли отримувати IP-адресу автоматично.
5
Тепер перейдіть до налаштування бездротової точки доступу. Відкрийте меню Wireless Setup. Задайте ім'я для майбутньої мережі. Виберіть тип перевірки автентичності Open (без пароля). У пункті «Тип радіо» (Radio Type) вкажіть параметр 802.11 b/g/n (mixed). Це дозволить охопити великий спектр різних бездротових пристроїв. Якщо в налаштуваннях мережевого обладнання встановлено значення максимального кількість одночасних сесій, зніміть його, встановивши значення 0 або 1000.
6
Збережіть параметри Wi-Fi маршрутизатора. Перезавантажте пристрій. Дочекайтеся його повного завантаження і авторизації на сервері провайдера. Вимкніть ноутбук від LAN-порту пристрою і підключіться до бездротової точки доступу.