Як позбутися від смужки на животі. Як позбутися від смужок на животі які з'явилися від складок.

Живіт вважається одним з найбільш проблемних ділянок тіла: як тільки ви трохи набираєте вагу, це відразу ж стає видно за станом вашого живота. Навіть пара днів непомірності в їжі може призвести до появи черевця. Позбавлятися від жирового прошарку на животі доведеться комплексно.
Інструкція
1
Змініть харчування. Без зниження калорійності вашого раціону навіть за наявності інтенсивного фізичного навантаження ви не досягнете успіху. Виключіть солодощі, жирну і смажену їжу. Пийте багато води, овочевих і фруктових соків. Очищайте свій кишечник, з'їдаючи кожен день велику порцію сирих овочів, снідаючи вівсяною кашею і вечеряючи склянкою кефіру.
2
Качайте прес. Жир з живота йде повільно і довго, але якщо ви будете поєднувати дієту і регулярні вправи, то справа піде швидше. Вам потрібно прокачати м'язи середнього і нижнього преса, тому вибирайте вправи уважно. Зачепитеся ногами за край дивана або батарею і піднімайте корпус так високо, як зможете - в ідеалі кут між тілом і ногами повинен бути прямим.
3
Робіть «велосипед», з'єднуючи лікоть лівої руки і коліно правої ноги, і навпаки. Якщо ви будете одночасно тягнути зігнуті в колінах ноги до грудей, і підводити верхню частину тулуба з закинутими за голову руками, то ваш середній прес отримає хороше навантаження.
4
Піднімайте прямі ноги, витягнувшись на підлозі - тіло при цьому повинно залишатися нерухомим, руки повинні вільно лежати уздовж тулуба. Кожне з вправ повторюйте по 10-16 разів - це для початківців. Поступово збільшуйте число повторів, щоб м'язи працювали, жир йшов і ваш живіт ставав рельєфніше. На час тренувань оберніть живіт поліетиленовою плівкою або надіньте спеціальний стягуючий пояс.
5
Робіть масажі та обгортання. Щоб підсилити обмінні процеси в клітинах, активізуйте кровообіг за допомогою легкого масажу. Слідкуйте за тим, щоб ваші руки рухалися строго по області жирових відкладень, тобто трохи нижче лінії пупка. Не можна масажувати живіт в нижніх відділах. Ваші рухи повинні бути м'якими, плавними, а використання ефірних масел посилить ефект.
6
Медовий масаж дозволить позбутися целлюлітних ямочок, а струмені води підтягнуть шкіру і м'язи. Ви також можете використовувати спеціальні баночки, якими роблять антицелюлітний масаж - змастіть шкіру маслом і водите по ній банками, створюючи ефект вакууму. Після масажу нанесіть на шкіру засіб з ліфтінговим ефектом, щоб закріпити результат.