Як привітати з 8 березня маму.

8 березня - свято всіх представниць прекрасної статі, а найважливішою жінкою в житті є мама, тому привітання потрібно спланувати заздалегідь. Обов'язково постарайтеся привітати її особисто, не варто робити це по телефону.
Інструкція
1
Якщо ви живете окремо від батьків, то постарайтеся відвідати маму - їй це буде приємно. Кілька годин у вашому суспільстві - і вона вже буде сяяти від щастя, адже немає нічого дорожчого, ніж суспільство рідних і близьких людей.
2
Подаруйте мамі якусь приємну і корисну річ, яка буде постійно нагадувати про вас. При виборі подарунка варто враховувати вік вашої матері, її інтереси і потреби.
3
Якщо у вас немає можливості придбати подарунок, то можете просто купити гарну листівку і самостійно написати красиве привітання. Виготовте що-небудь власноруч, наприклад, прикрасьте рамочку для фотографії, зв'яжіть мамі теплий красивий шарф. Такі речі особливо цінні для матері, так як завжди нагадуватимуть їй про вашу любов.
4
Подаруйте мамі дрібничку, яка прикрасить її будинок. Це може бути красива картина, ікебана з квітів, набір красивих рушників для кухні, прихватки, новий посуд, красиву кухоль або символічну статуетку.
5
Якщо ваша мама любить гарно виглядати, то подаруйте їй нову якісну косметику, дорогі парфуми, лак для нігтів, манікюрний набір, хороший крем. Такий подарунок буде проявом турботи.
6
Якщо ваша мама любить кімнатні рослини, то ви можете поповнити її колекцію, а 8 березня - чудовий час для такого подарунка. Але для початку переконайтеся, що в будинку вашої матері немає подібних рослин. Підберіть красивий горщик, а на одну з гілочок можете прикріпити красиву святкову стрічку.
7
Замовте для мами вечеря в ресторані - там ви зможете побути удвох, відволіктися від постійних домашніх справ і просто поговорити.
8
Якщо у вас є можливість, то подаруйте мамі купон на покупки і займіться з нею шопінгом. Ви зможете не тільки порадувати маму, а й надасте їй вибір того подарунка, про який вона завжди мріє.
9
Найкращий подарунок - це відпочинок. Тому путівці на курорт ваша мама дуже зрадіє. Але перш ніж її замовляти, акуратно розпитайте її про те, куди саме вона хоче поїхати і який час року буде для неї найзручнішим.