Як привітати з 8 березня бабусю.

8 березня - особливе свято для всіх жінок у вашому житті - дівчат, співробітниць, матерів, сестер і бабусь. Пам'ятайте, що любов і турботу близьких людей - це найкращий подарунок.
Інструкція
1
Щоб привітати бабусю, зберіться всією родиною - їй це буде приємно. Купуйте квіти, цукерки та торт, так як немає нічого більш цінного, ніж час, проведений в колі близьких людей. Ну і, звичайно ж, головним елементом вашого привітання стане подарунок.
2
Для початку зверніть увагу на те, чим вона цікавиться, чим любить займатися, як проводить час. Подарунок повинен відповідати її захопленням і інтересам.
3
Подаруйте їй нову помаду, хороший шампунь, крем для рук або улюблені парфуми. Словом, піднесіть їй те, що зробить її ще більш красивою.
4
Якщо вона любить готувати, то подаруйте їй набір рідкісних спецій, нову каструлю, фартух з оригінальним орнаментом, набір красивих кухонних рушників. Підійде і побутова техніка - мікрохвильова піч або тостер, пилосос, мобільний телефон, словом, те, що значно полегшить їй життя.
5
Ваша бабуся в'яже шкарпетки, вишиває або займається бісероплетінням? Подаруйте їй нові нитки, набір спиць або цікаву книгу про рукоділля. Якщо ж вона любить малювати, то здивуйте її набором фарб, новими полотнами або гарною картиною.
6
Презентуйте їй нову книгу її улюбленого жанру або автора. Такий подарунок зробить її вечора більш цікавими.
7
В якості подарунка чудово підійде витончений сервіз, набір нових посуду, столові тарілки або прилади, красива скатертину або покривало на ліжко. Зверніть увагу на те, чого не вистачає в будинку вашої бабусі - саме це і стане найкращим подарунком.
8
Як правило, у бабусь і так є все необхідне, в цьому випадку подаруйте їй що-небудь особливе, наприклад, гарний альбом зі старими фотографіями, зробіть оригінальний колаж або календар з фотографіями всієї рідні.
9
При обмежених фінансових можливостях ви можете подарувати щось зроблене своїми руками - такі подарунки володіють величезною цінністю для близьких людей. Наприклад, створіть красиву листівку, прикрасивши її стрічками, намистинками і написом з поздоровленням. Або зробіть красиву наволочку на подушку, виш на ній коротеньке привітання.