Як відзначити 8 березня на роботі.

Більшість свят прийнято відзначати не тільки вдома, у колі близьких людей, а й на роботі, серед своїх товаришів по службі і колег. Можна постаратися і відзначити свято весни, любові та краси, яким і є 8 березня, дуже яскраво і незвично.
Інструкція
1
У першу чергу варто звернутися до безпосереднього керівництва з питанням про можливе спонсорування свята. Якщо відповідь буде позитивною, то оформлення та проведення заходу краще всього довірити професіоналам. Якщо ж про матеріальну допомогу можна навіть і не мріяти, то попрацювати доведеться самим. Прикрасьте робоче приміщення різнокольоровими кульками, квітами, організуйте стінгазету з красиво оформленими фотографіями всіх співробітниць з приємними побажаннями.
2
Придивіться уважніше до співробітників чоловічої статі - цілком можливо, що серед них знайдуться таланти, яким до снаги буде написати невеликий вірш або пісню, присвячену вашим дамам. Їм буде дуже приємно отримувати від вас подарунки, якщо вони додатково будуть супроводжуватися ще заримованими поздоровленнями.
3
Відкиньте всі комплекси і влаштуйте своїм колегам справжнє свято - накидайте жартівливий сценарій, взявши за основу якийсь популярний і всіма улюблений фільм, наприклад, «Службовий роман», задіявши в ньому навіть в жіночих ролях виключно чоловіків. Таке незвичайне перевтілення доставить жінкам масу задоволення, нікого не залишивши байдужим.
4
В цей день представниці прекрасної половини людства просто зобов'язані відчути себе справжніми королевами. Потрудіться на свято взяти на себе всі обов'язки, пов'язані з фуршетом. А ще краще - влаштуйте між чоловіками конкурс на звання кращого кулінара. Нехай кожен з них приготує, наприклад, фруктовий салат, прикрасивши його згідно з тематикою свята.
5
Якщо є така можливість, обов'язково влаштуйте в офісі дискотеку. Вибирайте музику, враховуючи музичні пристрасті і вік колег. Якщо ваш колектив молодий і активний, свій вибір слід зупинити на найбільш популярних клубних хітах, якщо ж основний контингент - представники більш старшого покоління, то краще всього вибрати музичні хіти 80-х або 90-х років. Обов'язково підберіть кілька романтичних пісень, щоб мати можливість запросити своїх дам на повільний танець. Не забувайте обсипати своїх милих жінок компліментами, щоб про це свято у них залишилися тільки найтепліші спогади.
Язичницькі культи були присутні в житті слов'ян до IX-XII століть, тобто до часу прийняття на Русі християнства. Свято Лади належить саме до даної епохи. Деякі традиції предків збереглися і до нинішнього часу.
Свята Лади (Ладоденіе) древні слов'яни відзначали 6 разів на рік. Вони були присвячені богині слов'янського пантеону, яка є покровителькою весни, кохання, шлюбу, сівби та збору врожаю. Перше свято, що відкриває цикл урочистостей, відзначався 30 березня, останній - 8 вересня. Між цими двома датами Ладу згадували ще на Червону гірку, під час початку польових робіт, з першими сходами і збором урожая.Некоторимі дослідниками вважається, що Лада - це одна з двох богинь-породіль. Такі ж божества присутні в пантеонах практично всіх індоєвропейських народів. Перед початком обробки полів селяни обов'язково зверталися до Ладушки - так вони ласкаво називали богиню. З її ім'ям пов'язані весняно-літні моління про дощ, свята першої зелені і останніх колосків. У Лади та її доньки Лельник питали дозволу закликати весну.Празднік традиційно супроводжувався особливими обрядами, що оспівують пробуждающуюся природу. Жінки залазили на пагорби, на дахи будинків, на високі стоги. Там вони здіймали руки до неба і закликали весняне сонце світити яскравіше і пригрівати спекотніше. З тіста випікалися журавлики, якими не тільки ласували, а й використовували як обереги. Пташок клали на високі місця, щоб вони захищали будинок від будь-яких невзгод.Юноші і дівчата проводили хороводи і присвячували богині. До Ладі зверталися наречені з проханням послати їм благополуччя в майбутньому шлюбі. Часто рішення про весілля приймалося в середині літа, саме торжество справлялося після закінчення польових робіт. Прославлення Лади завершувалося після збирання хлебов.С святом пов'язана легенда, згідно з якою птиці в цей день прилітають з слов'янського раю. Вважалося, що потрібно наслідувати танців птахів - комизитися. Цей старовинний обряд пов'язаний з поверненням сонячної сили життя на землю.Сейчас свято Лади, як і багато інших торжества древніх слов'ян, відзначається деякими людьми лише як данина традиціям предків. Своє поширення він втратив з приходом на Русь християнства. Старих богів змінили нові, більшість язичницьких вірувань і звичаїв залишилися в далекому минулому.