Як прибрати лаги з сервера.

При грі в FPS в режимі онлайн нерідко можна зіткнутися з такими незручностями, як « лаги », або затримки відгуку, сервера. Існує ряд причин, по яких вони виникають, а також ряд дій, які повинні бути зроблені для їх усунення.
Інструкція
1
Найбільш поширеною причиною виникнення затримки сигналу є низька швидкість з'єднання з сервером. Даний факт може спостерігатися навіть у випадку гарного і стабільного каналу доступу до мережі. Виною тому - програми, які запущені одночасно з ігровим клієнтом і заважають нормальному з'єднанню з сервером.
2
В цьому випадку відключіть торрент-клієнти, менеджери завантажень, а також месенджери. На час гри також відключіть всі програми, які в даний момент викачують оновлення. Проконтролюйте їх відключення, запустивши диспетчер задач і перейшовши на вкладку процесів. Завершіть процеси, в назві яких міститься слово update - вони відносяться до програм, які в даний момент викачують оновлення.
3
Другою причиною затримки відгуку може бути підвищене навантаження на процесор і оперативну пам'ять комп'ютера внаслідок великої кількості одночасно запущених додатків. У цьому випадку відключіть всі сторонні програми, які не відносяться до ігрового процесу. Вимкніть антивірусний захист в режимі реального часу, після чого відключіть антивірус. Нерідко саме ця програма є основною причиною підвищеної завантаження процесора і оперативної пам'яті комп'ютера, що призводить до зниження частоти кадрів.
4
Якщо вищеописані дії не справили належного ефекту, і затримки відгуку тривають, вам слід знизити настройки відео у вашій грі. Вимкніть візуальні ефекти наскільки це можливо, знизьте налаштування дозволу екрану до абсолютного мінімуму і потроху підвищуйте, поки не почнете помічати затримки. Як тільки вони почнуться, стразу ж зменшіть дозвіл на один крок назад і збережіть ці параметри. У цьому випадку гра буде менш динамічною і барвистою, але принаймні ви не будете страждати від великої кількості затримок, що заважають нормальному геймплею.