Як розблокувати машину. Як перепрограмувати автосигналізацію.

Що зробити, якщо ваш автомобіль відмовляється реагувати на пульт автосигналізації: сирена мовчить, сигнали повороту не блимають і, що найголовніше, замки дверей не відчиняються? Перш за все потрібно спробувати зрозуміти, в чому тут справа. Причин може бути декілька: несправний пульт або яка сіла батарейка, перешкоди зв'язку, що розрядився акумулятор або зламався блок сигналізації. Почніть шукати пошкодження, використовуючи метод переходу від простого до складного.
Інструкція
1
Спочатку перевірте брелок, замініть в пульті джерело живлення. Якщо машина так і не відгукується, спробуйте розблокувати її другим брелоком з комплекту сигналізації.
2
В тому випадку, якщо автомобіль не реагує ні на один з брелоків, скористайтеся ключем. Відкривши дверцята, кнопкою Valet відключіть звукову сирену (дійте строго відповідно до пункту «Аварійне зняття сигналізації без пульта» інструкції до сигналізації). Якщо ваші дії правильні, сирена вщухне, і сигналізація відгукнеться на пульт.
3
Ви включаєте запалювання, а машина відмовляється заводитися? При цьому лампи на приладовій панелі горять слабо, а сигналізація постійно подає «голос»? Це ознаки того, що акумулятор вашого автомобіля розрядився. Якщо у вас встановлена автономна сирена, то призвати її до «порядку» нескладно: просто скористайтеся ключем. В іншому випадку для її вимкнення потрібно від'єднати клему від акумулятора. Після чого зніміть і зарядите його (можна «прикурити» проводами від сусідньої машини, якщо вона «трапилася» поруч). Закінчивши цю процедуру, не забудьте перепрограмувати пульт, бо через зняття акумулятора настройки у сигналізації збиваються.
4
Найчастіше цей дефект сигналізації виникає в сильні морози, особливо якщо акумулятор достатньо старий або слабкий. При низьких температурах не варто ставити машину на охорону на довгий час.
5
Якщо все вищеперелічене не допомогло, знайдіть під торпедою (приладова панель) блок сигналізації і від'єднайте всі дроти з його роз'ємів. Тепер спробуйте завести машину . Якщо не виходить, то це може означати, що заблоковані запалювання, стартер або бензонасос, і їх потрібно відключити. Для цього знайдіть дроти, що йдуть від основного блоку сигналізації до джгутів штатної проводки автомобіля. Якщо штатний провід з'єднаний з проводами від сигналізації, то для розблокування їх потрібно роз'єднати, а кінці штатного проводу з'єднати разом.