Як визначити профіль.

Одним з найбільш важливих рішень, які приймає в своєму житті людина - це рішення щодо свого робочого профілю. Необхідно підійти до цього рішення з максимальною відповідальністю, невірний вибір може перешкодити досягти цілей, потрібних саме вам.
Інструкція
1
Нерідко при виборі свого профілю люди схильні радитися з рідними, близькими та друзями - і саме тут вони допускають першу помилку. Рішення про вибір профілю має бути прийняте самостійно. Не можна заперечувати корисність порад, але кінцеве рішення, так само як і зважування всіх «за» і «проти» має прийматися вами на самоті.
2
Оберіть час, в який вам ніхто не заважатиме сконцентруватися на своїх думках. На годину-півтори відключіть телефон щоб виключити можливість стороннього втручання в хід ваших роздумів. В першу чергу складіть список тих речей, які у вас добре виходили, в яких ви маєте будь-якої досвід. Враховуйте не тільки практичний досвід, але й освіта, підготовчі курси і ваші особисті пізнання в будь-яких сферах життя. Складіть список ваших навичок і знань.
3
Після короткого відпочинку складіть ще один список - список занять, які представляють для вас інтерес на даному відрізку шляху. Враховуйте самі сміховинні й безглузді заняття - на даному етапі необхідно максимально точно зрозуміти що саме ви очікуєте від своєї роботи.
4
Складіть список середньострокових і довгострокових цілей. Старанно відфільтруйте ваші особисті цілі від загальноприйнятих, простежте, чи знаходяться ваші знання, прагнення і бажання в одній лінії. Якщо це не так, виділіть те, що для вас є найбільш важливим. У цій частині ваше мислення має бути максимально суб'єктивно - адже в перспективі йдеться про вашу подальшу долю.
5
Виділивши те, що є для вас головним, визначте свої прогалини в досягненні поставленої мети. Розбийте її досягнення на завдання і підзадачі, складіть детальний план своїх дій і неухильно приступайте до його реалізації. Майте на увазі, що з часом ваші уподобання можуть змінюватися залежно від змін вашого життя, тому намагайтеся вчасно зловити момент зміни вашого внутрішнього стану і перебудувати свій план.