Як зробити підкачування.

Суттєвого прискорення роботи операційної системи можна досягти, змінюючи параметри файлу підкачки. Цей файл є стандартним засобом ОС для забезпечення стабільний роботи декількох одночасно запущених додатків, яким недостатньо оперативної пам'яті.
Інструкція
1
Задайте фіксований розмір файлу підкачки, знизивши фрагментацію диска і забезпечивши вільне перерозподіл місця на диску. Для цього відкрийте «Панель управління» і перейдіть в розділ «Система». Відкрийте вкладку «Швидкодія» і в настройках віртуальної пам'яті встановіть однакове значення для параметрів «Мінімум» і «Максимум».
2
Цілком достатнім буде цифра, в 2-4 рази перевищує розмір оперативної пам'яті. Наприклад, якщо у вас ОЗУ 1024 мб, введіть в якості розміру файлу підкачки 2048-4096 Мб. У цьому ж діалоговому вікні можна вибрати диск, на якому буде розміщений файл підкачки.
3
Якщо на вашому комп'ютері встановлено дві операційні системи, наприклад Win 9x і Win NT, можна призначити для них всього один файл підкачки, щоб заощадити місце на локальному диску. Знайдіть файл System.ini в директорії Windows 9x, і в його розділ додайте параметр PagingFile = назва файлу підкачки. Наприклад, PagingFile = D: \ Pagefile.sys, якщо файл Windows NT знаходиться на диску D і називається Pagefile.sys. Після цього старий файл підкачки Win386.swp слід видалити.
4
Параметр PagingDrive відповідає за створення диска для файлу підкачки, і саме його розмір змінюється при зміні значень для параметрів «Мінімум» і «Максимум» з «Панелі управління». Однак PagingFile має над ним пріоритет, і наявність встановленого PagingFile скасовує необхідність використання PagingDrive.
5
Крім того, ви можете зробити й інакше - «змусити» ОС, якщо це Windows 2000 або XP, звертатися до файлу підкачки інший, більш ранньої версії системи. Для цього потрібно змінити ключ PagingFiles в гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Session Manager \ Memory Management.
6
У цьому ключі містяться значення розмірів файлів підкачки на різних логічних дисках. Наприклад, якщо на комп'ютері Windows 98 встановлена на диску C, а Windows 2000 або XP - на диску D, ім'я файлу D: \ Pagefile.Sys змініть на C: \ Win386.swp.