Як створити локальний домен. Як створити свій сайт з безкоштовним доменом.

Створення та установка сайтів з локальним доменом має масу достоїнств. Користувач сайту може здійснювати практично будь-які дії, що не хвилюючись про перевантаження сервера. Також підключення баз даних надасть додаткові можливості.
Інструкція
1
Скачайте потрібні скрипти для установки сервера (наприклад, можна скористатися DataLifeEngine). При цьому вибір скрипта не впливає на сам процес інсталяції. У папці home створіть нову директорію з будь-яким ім'ям на латиниці. При цьому врахуйте, що робити це потрібно якраз у випадку встановлення сайтів з локальним доменом .
2
Створіть папку www в новій директорії. Скопіюйте в неї кожен скриптова файл. Врахуйте, що копіювання необхідно не папці, а знаходяться в ній файлів.
3
Запустіть сервер. У меню, перейдіть за посиланням php My Admin, далі - адміністрування СУБД на MySQL. В полі «Створити нову БД" впишіть назву нової бази - воно може бути будь-яким, але складатися повинно з латинських букв. В полі «Порівняння» виберіть потрібну кодування і клацніть по клавіші «Створити». Буде створена нова база даних.
4
Зайдіть в адміністративну панель, створіть нового користувача і встановіть пароль для нього. На головній сторінці адмінки ви побачите посилання до баз даних MySQL. Клацніть по ній, і ви перейдете на сторінку завантаження баз даних.
5
Наберіть в базі ім'я домену та через символ слеша введіть команду install.php. Команда в деяких випадках буде іншою, і залежить це від конкретного скрипта. Ознайомтеся для початку з його документацією.
6
Клацніть по клавіші «Почати установку» і дочекайтеся завершення цього процесу. Інсталяція скрипта буде закінчена. Видаліть файл install з папки home/ім'я домену сайту/www/. Наберіть ім'я домену сайту і перейдіть на нього - домен стане доступним в локальній мережі.
Корисна порада
Ви можете розмістити на окремому сервері і свою поштову скриньку. Для цього встановіть і налаштуйте поштовий сервер, змініть DNS-записи домену. У налаштуваннях («Домени» - «Список доменів», «Редагування DNS записів») створіть запис з назвою вашої пошти, вказавши для неї відповідну адресу поштового сервера. Відредагуйте MX-записи так, щоб поле «Param» містило повне ім'я записи, що вказує на поштовий сервер.