Як підняти тиск масла. причини низького тиску масла.

По тому, що показує датчик тиску масла , можна зрозуміти, наскільки коректно працює автомобіль. Збої в показаннях датчика тиску говорять про те, що в машині з'явилися несправності. Однак подібні порушення роботи можуть мати кілька проблем.
Вам знадобиться
  • - контрольний манометр;
  • - датчик вимірювання тиску масла;
  • - масляний фільтр;
  • - мінеральне масло;
  • - клапани колінчастого вала.
Інструкція
1
Заведіть автомобіль і проїдьте деяку відстань на швидкості 40 км/ч. При зниженому тиску масла на панелі приладів загориться спеціальний датчик, що визначає норму показників.
2
Неправильна робота датчика вимірювання тиску масла може привести до того, що ви будете бачити невірні дані про систему змащення двигуна. Тому спробуйте, в першу чергу, замінити датчик тиску. Після заміни виміряйте, чи відповідає його робота стандартам, заявленим в технічних характеристиках автомобіля.
3
Причиною пониження тиску масла може бути засмічення редукційного клапана. У такому випадку його необхідно прочистити. Відкрутіть його, намагаючись не пошкодити, і як слід промийте. Після установки клапана відрегулюйте за допомогою контрольного манометра.
4
Перевірте, чи не з'явилася текти під сальниковой набиванням. Це ознака того, що шийки колінчастого вала зносилися і їх необхідно замінити. Якщо течі немає, але датчик показника тиску показує відхилення, причина криється в зношеності або несправності клапанів розподільного вала. Спробуйте їх відрегулювати. В іншому випадку, клапани необхідно замінити.
5
Причиною низького тиску масла може бути зношений фільтр. Замініть масляний фільтр. Потім перевірте якість використовуваного масла . Краще використовувати мінеральні. Їх більш густа консистенція підніме рівень тиску до необхідного.
Зверніть увагу
Після заміни або регулювання клапанів і датчиків, обов'язково перевірте коректність їх роботи контрольним манометром. На холостому ходу показники повинні бути не менше 0,08 МПа.
Корисна порада
Уважно прочитайте інформацію про технічні характеристики вашого автомобіля. Конструкція деяких машин цілком допускає миготіння датчика масляного тиску.
Низький рівень тиску масла в системі змащення може привести до серйозної аварії через підшипників ковзання в шатунах двигуна. Низьке тиск може бути викликано невірним типом і видом застосовуваного масла або зносом і поломкою деталей системи змащення двигуна. Правильно визначити і усунути причину цього явища можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • новий фільтр тонкого очищення масла, пристосування для заміни фільтра, масляний насос, комплект гайкових ключів, в'язкіший сорт моторного масла, датчик аварійного тиску масла.
Інструкція
1
Для визначення точної причини низького рівня низького тиску масла в двигуні в першу чергу поміняйте датчик аварійного тиску масла . Якщо і новий датчик показує низьке тиск в системі змащення двигуна, замініть фільтр тонкого очищення масла . Для цього одягніть на корпус фільтра пристосування для заміни фільтра у формі пасової петлі з важільним затискачем і, обертаючи їм фільтр, відкрутіть його. Укрутите новий фільтр.
2
Якщо тиск масла НЕ нормалізувався, за допомогою гайкового ключа відкрутите зливну пробку в піддоні картера двигуна. Злийте все масло. Відкрутіть піддон. Уважно огляньте огорожну трубку, що йде до масляного насосу двигуна. При підозрі на наявність тріщин в ній або виявленні потертостей на стінках трубки, відкрутіть її і ретельно перевірте цілісність її стінок. Через пошкоджені стінки заборника масла може відбуватися підсмоктування повітря, при цьому обсяг закачиваемого насосом масла зменшується і відповідно зменшується його тиск. При необхідності відремонтуйте. При неможливості ремонту - замініть. Потім перевірте щільність прилягання до насоса випускного патрубка, через який масло під тиск м надходить в систему змащення двигуна.
3
Замініть масляний насос на завідомо справний. Прикрутите піддон до картера двигуна. Залийте нове масло до рівня верхньої позначки на вимірювальному щупі. Якщо при середніх і підвищених оборотах двигуна тиск масла приходить в норму (особливо помітно на холодному двигуні), перевірте, чи відповідає залите в двигун масло рекомендуемому для вашого двигуна типу і чи відповідає воно кліматичним умовам вашого регіону.
4
Якщо після цих робіт тиск масла не відновиться, значить великий знос вкладишів підшипників ковзання в шатунах і вони потребують заміни.