Як дізнатися машину за номером кузова. машина за номером кузова.

У кожного автомобіля є свій особистий ідентифікаційний номер - VIN-код, інакше званий номером кузова . З його допомогою можна дізнатися, коли була випущена машина, її вихідну комплектацію і деякі інші технічні деталі. Так як же цю інформацію можна отримати?
Інструкція
1
Знайдіть VIN-код вашого автомобіля. Він зазвичай вказується в технічному паспорті автомобіля у вигляді номера, що складається з групи латинських букв і цифр. Також номер вибитий і на самому автомобілі. наприклад, його можна знайти на приладовій панелі ліворуч і побачити зовні через лобове скло автомобіля. Також номер вказується і в дверному отворі автомобіля з боку крісла водія. Деякі виробники можуть вказувати номер і в інших місцях, наприклад, під капотом автомобіля.
2
Дізнайтеся рік випуску автомобіля за його VIN-коду. Це можна зробити, орієнтуючись на десяту цифру коду. Але таким чином ви дізнаєтеся так званий модельний рік випуску автомобіля. Реальна машина могла бути випущена за рік до вказаної дати. Тим не менш, ви можете бути впевнені, що десята цифра буде позначати, що машина з'явилася не пізніше цього року. За допомогою VIN-коду автомобіля Ford можна дізнатися і місяць його виробництва - це буде одинадцята цифра коду.
3
Отримайте інформацію про заводській комплектації автомобіля. Це особливо актуально для тих, хто купує стару машину. Самостійно це визначити складно, поетом краще скористатися однією з баз даних, розміщених в інтернеті. Зазвичай вони безкоштовні. При цьому врахуйте, що сайти, які вимагатимуть від вас вказати номер телефону, краще ігнорувати - вони, найімовірніше, носять шахрайський характер.
4
При бажанні дізнайтеся та більш детальну інформацію про автомобіль, наприклад, який час тому він був завезений до Росії, якщо мова йде про уживаної іномарці, брав участь він в ДТП. Подібну інформацію можна отримати тільки платно по одній зі спеціальних баз даних. Наприклад, до таких баз відносяться AutoCheck і CARFAX. Доступ на них ви можете отримати через російськомовні ресурси, які надають платні послуги з перевірки VIN-номерів.