Як попросити зарплату.

Кожному з нас хочеться мати більш високу зарплату , ніж та, що отримує зараз. Начебто ви хороший працівник і вже здали кілька успішних проектів, більш того, ви приносите компанії більше прибутку, ніж інші працівники вашого рівня, однак підвищувати зарплату вам не поспішають ... Як же попросити більш високу зарплату і при цьому не зіпсувати стосунки з керівництвом?
Інструкція
1
По-перше, не варто думати, що вимагати підвищення зарплати означає нариватися на неприємну розмову і охолодження стосунків з керівництвом. Якщо ви заслуговуєте підвищення зарплати, то не варто боятися попросити керівництво платити вам більше. Всім нам властиво хотіти більше, ніж ми маємо, тим більше, якщо ми цього заслуговуємо. Розмова про підвищення зарплати може навіть показати нас як амбітного й цілеспрямованого працівника - за умови, що він буде проведений правильно.
2
Для початку вивчіть рівень зарплат в тій сфері, де ви працюєте. Для цього можна використовувати Інтернет, ділову пресу, інформацію, отриману від знайомих. На сайтах з пошуку роботи часто бувають огляди зарплат. Розміри зарплати різняться в залежності від вимог до працівника, фінансового становища компанії, стажу працівника та іншого. Спробуйте визначити, на яку зарплату можете розраховувати ви у вашій компанії - з вашим стажем і вашими вміннями. Варто просити приблизно таку або трохи вищу зарплату .
3
Варто поставити себе на місце роботодавця і подумати - а чи потрібно підвищувати зарплату саме вам? І якщо так, то чому? Складіть список успішно виконаних вами проектів, спробуйте подумки обґрунтувати необхідність підвищення вам зарплати. Подумайте про те, що, можливо, в обмін на підвищення зарплати вас попросять взяти на себе більше відповідальності, більше часу проводити в офісі. Чи готові ви до цього?
4
Розмова про підвищення зарплати краще всього проводити особисто - не по телефону і не електронною поштою. Не варто цього робити в присутності інших співробітників або в "неформальній" обстановці - на корпоративі, під час перекуру і т.д. Розмова повинна бути серйозним, як ділова зустріч.
5
Реакція керівництва на ваше прохання може бути, незважаючи ні на що, різною. Тому краще відразу вирішити, що ви будете робити в разі відмови керівництва підвищити вам зарплату : залишатися в цій же компанії або шукати нову роботу.
6
Якщо керівництво все ж відмовило вам за результатами вашої роботи, тобто, визнало їх недостатніми для підвищення, подумайте, наскільки ця відмова справедливий. Якщо він справедливий, то краще залишитися в цій компанії, зробити висновки зі сказаного, і, можливо, спробувати повторити розмову через 5-6 місяців. Критика, що здалася вам безпідставною, може свідчити про те, що вас не дуже цінують.