Як створити віртуальний світ.

Віртуальний світ - тривимірна віртуальна сторінка, яка може виглядати як кімната і може бути наповнена будь-якими предметами за вашим бажанням. Розглянемо процес створення даного продукту на прикладі програми Virtual Home Space Builder.
Інструкція
1
Створіть тривимірний остов вашого приміщення за допомогою засобів VHSB. Для цього перейдіть на панель «Builder» і виберіть іконку «Коробка». Помістіть курсор на майданчик, призначену для вашого віртуального світ а і натисніть на ліву кнопку мишки для фіксації рамки. Використовуючи інструмент «Ножиці», щоб створити простір кімнати, виріжте область всередині рамки, після чого натисніть на ліву кнопку мишки. Встановіть кордону для підлоги і стелі, після чого встановіть вікна. Відзначте їх на загальному плані будинку.
2
Для фарбування текстур, створених в попередньому кроці, використовуйте панель управління Select Picture Directory. Виберіть Spray Can, після чого визначте фарбу для вашого приміщення. Окрасьте поверхню, для якої вона призначена, перетягнувши на неї фарбу. Ви також можете використовувати графічні файли як текстур - як для стін, так і для підлоги і стелі. У цьому випадку натисніть на інструмент «Шпалери», після чого виберіть потрібну вам картинку. Використовуйте інструмент «Градієнт», щоб відредагувати зображення. Після цього натисніть на «ОК» і на значок Door. Натисніть на іконку D, щоб перейти в меню Wallpaper Detail. Активізуйте кнопку Tile, увімкніть опцію Slide Direction. Встановіть розміри зображень, що використовуються як текстур, за допомогою Tile Width, Tile Height, а також Offset. Натисніть на ОК.
3
Для установки зв'язку об'єктів з Web зачепите курсором значок Camera Lens і перетягніть його до предмета, який ви хочете пов'язати з Web. Після цього виберіть інструмент Select Object. Натисніть на значок Attachment Editor і в діалоговому вікні - на поле Function. Виберіть Link to URL, після чого введіть повну адресу сайту. Натисніть на ОК.
4
Ви також можете додати до об'єктів звуки. Для цього виберіть той предмет, з яким ви хочете зв'язати певний звук, і натисніть на кнопку Select Object, а далі - на Attachment Editor. Поставте галочку в опції Play Sound, після чого приєднайте wav-файл, який стане «голосом» об'єкта. Надалі, щоб почути звук об'єкта, досить буде двічі клацнути по ньому у віртуальній кімнаті.