Як вирішувати кругові приклади.

Сучасна математика для школярів молодших класів включає в себе основи алгебри і геометрії. Не дарма від батьків першокласників вимагають, щоб вони навчили своїх дітей навичкам усного рахунку до 10, а також навчили їх класифікувати предмети за ознаками.
Інструкція
1
Сьогоднішні підручники для 1 і 2 класів заповнені такими завданнями, над якими ламають голови тата й мами учнів молодших класів. Однак у самих учнів приклади і завдання не викликають утруднень, оскільки поряд зі звичайними математичними діями на уроках математики навчають та початків математичної логіки.
2
Так звані «кругові приклади » відносяться саме до таких завданням, в яких треба не просто складати, віднімати і множити, а й вибудувати логічний ряд. Дітям задається деяка кількість прикладів, які вони повинні виконати в правильній последовательности.Правила кругових прикладів такі.
3
Все приклади даються упереміш. Відповідь одного прикладу служить початком для подальшого. Із загальної кількості прикладів завдання вибираються саме таким чином і вибудовуються в ланцюжок (стовпчик).
4
Не отримавши правильного результату, неможливо вирішити наступний приклад і правильно скласти ланцюжок. Відповідь останнього прикладу є початком першого, що й дає назву «кругові приклади ».
5
Наприклад: 7 + 4 5 + 8 11-6 13-5Решать слід: 7 + 4 = 11 11-6 = 5 5+ 8 = 13 13-5 = 7, відповідь кожного прикладу є початком для подальшого, що і становить ланцюжок або круг.
6
Кругові приклади вирішуються як усно, так і письмово. Дітям подобаються завдання такого роду, особливо якщо їх доводиться вирішувати на час. Тому дуже часто при вирішенні кругових прикладів вчителя вдаються до ігрової форми навчання. Особливо в молодших класах.
7
Казкові герої народних казок або мультфільмів задають приклади і вирішують їх разом зі школярами. Як правило, кругові приклади в молодших класах містять найпростіші дії на додавання і віднімання однозначних чисел. Однак згодом кругові приклади можуть містити кілька дій на додавання, віднімання, ділення і множення дво- і тризначних чисел.