Як поставити оцінку за фото. Як ставити оцінки фото в фейсбуці.

При перегляді фотографій в різних соціальних мережах можна оцінити даний знімок. В деяких випадках можна поставити оцінку або просто відзначити, що зображення подобається. Зробити це дуже легко.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в одній із соціальних мереж.
Інструкція
1
Зайдіть на свій профіль. Виберіть вподобану вам фотографію в альбомі одного. У різних соціальних мережах різна система оцінок.
2
На сайті «ВКонтакте» оцінка фотографії передбачена кліком опції «Мені подобається». Вона розташована внизу фотографії з лівого боку. Наведіть на неї курсор і натисніть лівою кнопкою мишки один раз. Ваш голос буде врахований і поряд з написом «Мені подобається» число поруч із позначкою сердечка збільшиться. Вказати позицію «Мені подобається» можна тільки один раз.
3
Така ж система оцінювання присутній у соціальній мережі «Facebook». Опція «Мені подобається» також знаходиться внизу фотографії з лівого боку. Натисніть на неї один раз. Замість неї з'явиться напис «Більше не подобається». При натисканні на неї вдруге ви можете скасувати свій голос.
4
На сайті «Однокласники» при оцінці зображення використовуються бали. Виберіть вподобану фотографію. З правого боку від неї розташовані оцінки від одного до п'яти. Виберіть потрібну цифру і натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки. Після цього з'явиться напис з вашою оцінкою, а поруч опція «Підвищити». Ви можете збільшити свою оцінку за фото за бажанням, для цього натисніть на опцію і виберіть оцінку.
5
Можете поставити вищу оцінку фотографії «плюс п'ять», вона є платною. Для цього напишіть свій номер телефону у вікні,, отримаєте код і введіть його в потрібне поле. Однак вартість цього повідомлення буде відчутна для вас.
6
У соціальній мережі «Мій світ» схожа система оцінок. Знайдіть вподобану фотографію. Внизу знімка з правого боку розташована шкала оцінок від одного до п'яти. Також присутній оцінка «держи десять», але вона є платною.
7
Натисніть одну з оцінок. Через кілька секунд з'явиться напис «Дякую, ваш голос врахований». Також ви можете оцінити знімок натиснувши опцію «Подобається». Вона розташована з правого боку внизу знімка. Натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки і кількість користувачів (відмічено числом поруч з написом) збільшиться на одиницю. Проголосувати можна лише один раз.