Як створити ftp сервер в інтернеті.

Іноді у користувачів ПК виникає бажання встановити свій власний FTP- сервер , мета якого - створити доступ до скачування будь-якої інформації. Для здійснення цього бажання потрібно мати необхідні теоретичні знання про мережу та файлообмене і певний пакет програм.
Вам знадобиться
  • - GuildFTPd.
Інструкція
1
Існує безліч програм, що дозволяють створити свій власний ftp- сервер на вашому комп'ютері. GuildFTPd належить до їх числа. Скачайте її і встановіть. Установка досить проста і не займає великої кількості часу і знань. Основні зусилля знадобляться при налаштуванні. Для переходу в панель налаштувань у верхній частині зайдіть в GuildFTPd optons, де ви побачите кілька вкладок-категорій. В категорії General знаходяться основні настройки за кількістю сполук, номерам портів і т.д. Виконайте необхідні налаштування і переходите до наступної категорії.
2
Перейдіть у вкладку Server, де впишіть ім'я майбутнього ftp- сервер а, також не забудьте зменшити значення бігунка Log Level, перемістивши повзунок лівіше, в іншому випадку обсяг, займаний сервер ом, буде швидко збільшуватися. Після цього необхідно вибрати метод створення сервер а. Система GuildFTPd така, що користувач майбутнього сервер а повинен бути віднесений до певних груп, на основі яких буде створюватися один вид сервер а з двох можливих: - сервер на основі особистих акаунтів; - сервер на основі входу в потрібну директорію.
3
Перший вид сервер а підійде в тому випадку, якщо ви організовуєте файловий сервер для знайомих, при цьому для кожного користувача можна буде створити свою систему файлів. Для цього створіть групу, назвіть її, і зробіть загальний доступ для кореневого каталогу. (Натисніть на кнопку Add і перейдіть в розділ Edit Path). Після цього створіть базу користувачів, пройшовши по даному шляху Admin - Add User, де необхідно ввести логіни і паролі майбутніх користувачів сервер а.
4
Після створення даної бази організуйте віртуальну файлову систему для кожного користувача, якщо це необхідно. Для цього знову проходимо по шляху Add - Edit Path і вказуємо файли і папки, які будуть доступні для певного логіна. Другий шлях створення файлового сервер а набагато простіше. Для цього створіть тільки одного користувача, в полі імені якого введіть anonymous. Також не забудьте зняти галочку зі значення list. Після цього додайте необхідні файлові каталоги.