Як експортувати повідомлення.

Експорт повідомлень електронної пошти відбувається за допомогою відповідного пункту меню використовуваної вами програми. Майже всі поштові клієнти мають схожий алгоритм дій, різниця може полягати лише в форматах файлів повідомлень. В програмі The Bat! список повідомлень має той же формат, що і в Mozilla Thunderbird.
Вам знадобиться
  • Поштовий клієнт.
Інструкція
1
Відкрийте поштовий клієнт The Bat! на вашому комп'ютері. Виділіть всі ті листи, які ви хочете надалі експортувати в Mozilla Thunderbird за допомогою натискання поєднання лівої кнопки миші і клавіші Ctrl (якщо хочете виділити всі листи, використовуйте клавішу Shift і натискання кнопки миші по останньому письму в списку поштового клієнта). Перейдіть до розділу інструментів і виберіть експорт виділених вами листів, виберіть UNIX-ящик.
2
У вікні виберіть місцезнаходження для файлу з вашими листами, не забудьте його. Підтвердіть операцію. Найкраще використовуйте варіант назви файлу з нижніми підкресленнями між словами, спочатку має йти назва вашого ящика, потім назва папки експортованих повідомлень. Надалі це помітно спростить перенос повідомлень в Mozilla Thunderbird.
3
Закрийте поштовий клієнт The Bat !. У директорії "Mail" скопіюйте папку "Local Folders" в каталозі профілю. Після цього знайдіть аналогічну папку клієнта Mozilla Thunderbird, після чого скопіюйте в неї дані з вищевказаної папки і файл з експортованими повідомленнями , збережений вами раніше.
4
Перезапустіть Mozilla Thunderbird, після чого ви знайдете в ній скопійовані листи в спеціальному меню, для відкриття якого перейдіть до панелі інструментів програми і відкрийте параметри облікового запису. Відкрийте розділ «Архів».
5
Якщо вам необхідно виконати експорт не тільки, наприклад, вхідних листів з клієнта The Bat !, збережіть всі розділи окремо, не забуваючи вказувати імена через нижнє підкреслювання. Зверніть увагу, що не всі поштові клієнти підтримують один і той же формат файлів повідомлень, тому, якщо експорт пошти відбувається між двома програмами, що працюють з різним типом файлів, використовуйте спеціальні редактори і конвертери для їх перетворення.
Корисна порада
Завжди створюйте резервні копії електронних листів.