Як прибрати підключення віддаленого доступу. Як відключити підключенню віддаленого доступу.

Віддалений доступ до комп'ютера забезпечує іншим користувачам управляти вашими даними і налаштуваннями системи за допомогою мережевого підключення. Якщо вам не потрібна дана функція, відключіть її через меню панелі керування.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню розділу «Мій комп'ютер» за допомогою натискання на ньому правою кнопкою миші. Відкрийте пункт меню «Властивості». У вікні перейдіть до вкладки «Дистанційні сеанси» і в меню дистанційного керування вашим робочим столом зніміть позначку з пункту «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера». Застосуйте і збережіть зміни.
2
Вимкніть віддалений доступ до вашого комп'ютера за допомогою внесення змін до локальні групові політики. Для цього в утиліті «Виконати» введіть "gpedit.msc" і натисніть клавішу Enter. У який з'явився на вашому екрані вікні перейдіть до меню конфігурації комп'ютера і відкрийте пункт «Адміністративні шаблони» в редакторі групової політики використання комп'ютера.
3
В компонентах операційної системи Windows відкрийте меню «Служби терміналів" і клацніть двічі лівою кнопкою миші по пункту «Вирішувати віддалене підключення з використанням служб терміналів», після чого застосуйте для нього параметр "Включений" . Підтвердіть зміни. Перейдіть до меню «Адміністрування» в панелі управління комп'ютером.
4
У меню, відкрийте настройку, доступну за посиланням з назвою «Маршрутизація та віддалений доступ». В клієнтах віддаленого доступу (розділ «Де?») Відкрийте меню «Ім'я сервера» і «Клієнти віддаленого доступу». Виконайте відключення з контекстного меню. Перезавантажте комп'ютер.
5
Зверніть увагу, чи не встановлені на вашому комп'ютері програми для забезпечення віддаленого доступу, наприклад, Radmin або його аналоги. Для цього зайдіть в меню установки і видалення програм і перевірте його наявність у списку. Для відключення віддаленого доступу найкраще деінсталюйте програму або блокуйте її роботу фаерволом або іншими засобами забезпечення безпеки, передбаченими на вашому комп'ютері.
Зверніть увагу
Надання віддаленого доступу означає контроль над які на вашому комп'ютері файлами і папками, тому відключіть його, щоб не допустити випадків їх видалення.