Як дізнатися, чи є зовнішній ip. Як дізнатися у мене зовнішній ip.

Комп'ютер, підключений якимось чином до інтернету, має унікальну адресу для його ідентифікації. Дізнатися адресу вашого ПК ви можете за допомогою меню спеціальних онлайн-сервісів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Перевірте, чи мається на вашому комп'ютері активне підключення до інтернету. Якщо так, значить, при з'єднанні з мережею вашому комп'ютеру був автоматично призначений IP-адресу. У разі, якщо вам потрібно визначити ваш зовнішній IP-адресу, відкрийте браузер і перейдіть за наступним посиланням: http://2ip.ru/whois/. В отобразившейся інформації та буде вказана адреса комп'ютера. При перепідключенні він може змінюватися залежно від використовуваного вами провайдера інтернету. Якщо вам був наданий динамічний IP (актуально для більшості випадків підключень за технологією Dial Up і при виділеному інтернеті), то при повторному підключенні, швидше за все, ваш комп'ютер буде мати вже інший зовнішній IP. Якщо ж ваш провайдер надає вам статичний (постійний) адреса, то він не зміниться.
2
Якщо ви хочете дізнатися IP-адресу іншого комп'ютера, скористайтеся фаерволом і програм для обміну повідомленнями і файлам по прямому з'єднанню, наприклад, Skype або Miranda. Зв'яжіться з власником комп'ютера, зовнішній адресу якого вас цікавить. Запустіть фаєрвол, попередньо внісши програму для обміну повідомленнями в список його винятків, якщо раніше це не було передбачено настройками безпеки на вашому комп'ютері.
3
Відправте вашому співрозмовнику якийсь файл з вашого комп'ютера зверніть увагу, що з його боку необхідно прийняти дані, в іншому випадку ви не побачите його IP-адреси. Після того як почнеться відправка файлу, відкрийте програму-фаєрвол і перегляньте відправляється потік інформації. Там же буде вказаний зовнішній адресу комп'ютера одержувача.
4
Якщо ви не хочете, щоб ваш зовнішній IP-адресу дізналися інші користувачі інтернету, приховайте його за допомогою спеціальних програм або сайтів-анонімайзерів. Вони працюють за принципом присвоєння вашому комп'ютеру адреси-маски, після чого він буде відображатися в якості вашого зовнішнього IP на різних сайтах або при прямих підключеннях.
Корисна порада
В цілях безпеки не використовуйте прямі підключення.