Як створити динамічний айпі.

Динамічний IP-адреса присвоюється залежно від використовуваної вами технології підключення до мережі. Також це залежить від того, який провайдер надає вам послуги інтернету.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що провайдер надає вам статичний IP-адресу. Ви можете перевірити це, відключивши інтернет-з'єднання і підключення по локальній мережі. Після цього вийміть кабелі з модему або маршрутизатора, після чого вимкніть комп'ютер і зачекайте скидання близько 15-20 хвилин.
2
Після цього вставте кабель назад, увімкніть комп'ютер, виконайте підключення по локальній мережі і з'єднайтесь з інтернетом. Перевірте, чи змінився ваш IP-адресу, використовуйте для цього спеціальні ресурси інтернету для визначення адреси, наприклад, http://2ip.ru/whois/.
3
Якщо у вас статичний IP-адресу, дізнайтеся номер телефону технічної підтримки вашого провайдера. Ви також можете отримати інформацію щодо переходу на динамічний адресу на офіційному сайті постачальника послуг, однак, найкраще запитати про це безпосередньо у працівника техпідтримки. З'ясуйте, чи надає ваш провайдер динамічні адреси, і що вам необхідно зробити для його зміни.
4
Отримавши від провайдера динамічний IP-адресу, поміняйте налаштування мережевого підключення. Для цього перейдіть в їх властивості і в розділі налаштувань DNS і IP вкажіть для обох параметрів автоматичне отримання адрес. Зверніть увагу, що при налаштуванні інтернет повинен бути відключений, це також стосується підключення по локальній мережі.
5
Якщо ваш провайдер надає тільки статичний IP-адресу, змініть постачальника послуг. Зверніть увагу, що використання динамічного адреси комп'ютера не завжди буває зручним, наприклад, якщо ви використовуєте ваш комп'ютер як сервер. Якщо ви хочете встановити динамічний адресу для підключення в цілях безпеки, пам'ятайте, що це не завадить встановити вашу особистість іншим користувачам при виявленні порушень вами правил користування ресурсами.
Корисна порада
Не користуйтесь динамічним IP, якщо використовуєте комп'ютер як сервер.