Як підключитися до ігрового серверу.

Оскільки ігри мають мережевий режим, існують спеціальні ресурси, де користувачі можуть грати в них спільно. Деякі сервери найбільш популярні, ніж інші, оскільки вони має спеціальне програмне забезпечення з уже прописаними настройками.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - встановлена на вашому комп'ютері гра.
Інструкція
1
Скачайте клієнт до вашої гри для підключення до серверу . Залежно від гри підключення відбувається з її меню або частіше при використанні спеціального програмного забезпечення, яке ви можете знайти на офіційному сайті гри, форумах і сайтах, тематика якого присвячена даній грі або на сайті сервера.
2
Там же ви можете знайти список найбільш відомих серверів, на яких збираються гравці для мережевої гри. Якщо ж ви хочете приєднатися до якогось маловідомому серверу , вам необхідно дізнатися дані для входу іншим способом.
3
Зверніть увагу на загальні програми, які випускаються для різних ігор на одному сервері, зазвичай це характерно для ресурсів з високою відвідуваністю. Налаштування даної програми відрізняється тим, що в її меню вам необхідно вибрати зі списку назву вашої гри, в іншому дії практично ті ж самі.
4
Тут вам, швидше за все, також доведеться завести обліковий запис користувача на офіційному сайті, при цьому вам буде потрібно доступ до поштової скриньки. Ігри з використанням таких серверів можуть мати розширений функціонал, що також відрізняє їх від інших подібних ресурсів.
5
Встановіть клієнт на вашому комп'ютері і переконайтеся в тому, що у вас активно мережеве підключення. Введіть IP-адресу ігрового сервера, до якого хочете приєднатися. Після цього вкажіть дані для входу, якщо необхідно, також введіть пароль. Запустіть гру і перейдіть в режим мультиплеера.
6
При вході в режим онлайн-ігри переконайтеся в стабільності вашого інтернет-підключення. Від нього не потрібно високої швидкості, вам просто необхідно виставити настройки для запобігання випадків розриву зв'язку, щоб не втратити з'єднання з сервером. Для пошуку ігрових серверів ви також можете скористатися меню використовуваного вами клієнта або пошукачем.
Корисна порада
Не використовуйте неліцензійні копії ігор, крім того, що це незаконно, у вас можуть виникнути труднощі при їх проходженні в режимі онлайн.