Як блокувати трафік.

Найчастіше в цілях забезпечення безпеки комп'ютера і даних на ньому використовується блокування мережевого трафіку . Трафік представляє собою потік інформації, що проходить через ваше мережеве обладнання.
Вам знадобиться
  • - програма-фаєрвол;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для блокування трафіку інтернету використовуйте спеціальну програму-фаєрвол. Подібних програм досить багато, проте знайти підходящу досить важко. Це пов'язано з політикою безпеки, передбаченої розробниками, проблема в основному полягає в досить грубому підході для настройки щодо безкоштовних програм, також найчастіше в них недоступний російський інтерфейс.
2
Якщо у вас є можливість, придбайте платне програмне забезпечення для вашого комп'ютера, оскільки воно найбільш просте у використанні і допускає більш тонке налаштування. Ви можете використовувати програму Sygate Personal Firewall, Outpost Firewall FREE і так далі. Найкраще попередньо ознайомтеся з відгуками інших користувачів щодо їх використання.
3
Вибравши програму для блокування трафіку , скачайте її з офіційного сайту розробника. Якщо необхідно, оплатіть її використання, після чого встановіть її на ваш комп'ютер, після чого в обов'язковому порядку перезавантажте його для застосування параметрів, перед цим збережете всі дані на вашому комп'ютері і закрийте програми, що використовують інтернет.
4
Після перезавантаження комп'ютера виконайте початкову настройку програми. Знайдіть в ній пункт, який відповідає за блокування трафіку . Ви можете встановити також обмеження в залежності від використовуваної вами програми. Заблокуйте вхідний, вихідний або загальний потік інформації, що проходить через ваше мережеве обладнання, і застосуйте зміни.
5
Якщо ви хочете заблокувати трафік для певних програм, вкажіть це в параметрах безпеки фаервола, заборонивши додаткам доступ до потоку інформації. Після цього додайте потрібні вам для роботи програми в список виключень і збережіть зміни.
Корисна порада
Використовуйте платні фаєрволи.
Трафік - це інформація, яка надходить до вас на комп'ютер з інтернету. Він може бути вхідний і вихідний. Зазвичай витрачається велика кількість трафіку на "громіздких" сайтах, а також при перегляді відеороликів. Користувач може спробувати економити витрату, також є можливість заблокувати трафік на своєму комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет, програми Sygate Personal Firewall, Outpost Firewall FREE, Little Snitch
Інструкція
1
Одна з легких програм для блокування трафіку - Sygate Personal Firewall. Завантажити можна з сайту http://www.ixbt.com/. У ній працювати досить просто, присутній інтерфейс російською мовою. Запустіть Sygate Personal Firewall на комп'ютері. Встановити програму зможете за допомогою спеціального «майстра установок». Весь час відповідайте на питання, які будуть з'являтися на екрані.
2
Даний брандмауер буде розташований в «Центрі безпеки Windows». Після установки програми перезавантажте комп'ютер. Клацніть мишкою по брандмауеру. Відкриється вікно, внизу якого розташовані режими для доступу в мережу, а саме «дозволити», «заборонити» і «спитати». Якщо вам потрібно заблокувати трафік, натисніть кнопку BlockAll. Це можна зробити з меню Security. Натисніть по цьому значку правою кнопкою миші і заблокуйте трафік.
3
Є спеціальна програма Outpost Firewall FREE. Вона теж дозволяє блокувати трафік, контролювати стан додатків. Outpost Firewall FREE може виконувати блокування частково. Офіційний сайт http://www.agnitum.ru/. Запустіть даний брандмауер на комп'ютері. Зліва ви побачите інформацію про вашу мережі і з'єднаннях. Зайдіть в «Параметри» і встановіть спосіб блокування, який більше підходить. Для підтвердження завжди натискайте «Ок».
4
Наступна програма, якою можна скористатися - Little Snitch. Завантажити можна з сайту http://www.softportal.com/. Встановіть її на комп'ютер. Вона дозволить блокувати трафік обраних додатків. Дана програма постійно буде включена, так як автоматично інтегрується в «автозапуск». Як тільки з'явиться небажане з'єднання, Little Snitch блокує трафік. Щоб налаштувати програму, зайдіть в View.
5
Щоб додати додатки, в яких буде блокуватися трафік, виберіть опцію New (зелений плюсик). Ви можете налаштовувати різні правила, які призначені для конкретної програми. Дана утиліта широко використовується при відкритті нових додатків. Якщо файл підозрілий, програма автоматично включає блокування.