Як бути потайним. Як стати потайним людиною.

Дуже багато, особливо емоційні люди, думають що, моя мова - мій ворог. Тому хочуть бути скритними. Представникам сильної статі, вдається перемогти свою емоційність. Жінки роблять це з трудом. Часто, виплеснута на емоціях інформація, заподіює їм шкоду. Пізніше приходить каяття від своєї відвертості. Для того щоб ваша відверта бесіда не завдавала вам шкоди, навчитеся бути скритними.
Інструкція
1
На задається вам запитання, як справи або як здоров'я, не пускайтеся в докладний опис останніх подій, навчитеся відповідати загальними фразами, що не стосуються вашого особистого життя.
2
Ніколи, на роботі, не обговорюйте з товаришами по службі, свою сім'ю або особисте життя. Говоріть на загальні теми, які не стосуються особисто вас. Відверта бесіда підходить, тільки спілкуючись з близькими та рідними людьми. Особиста інформація на службі може обернутися проти вас.
3
Не розказуйте батькам про сварки з чоловіком. Відповідайте що у вас все добре і чудово. Ви помиріться, а батьки будуть переживати.
4
Нікому не розповідайте про стан свого здоров'я, здоров'я близьких людей. Це нікому не потрібно і не цікаво і може породити чутки. А воно вам треба?
5
не поширюється на тему інтимного життя, на те вона й інтимна.
6
Ніколи не розповідайте нікому про суму своїх заробітків. Менше буде заздрості і пліток.
7
Не кажіть про свої придбаннях, ніхто не порадіє, тільки піднімуть нову тему для розмови.
8
Не діліться ні з ким своїми планами на життя.
9
Навчіться стримувати емоції, щоб не бовкнути зайвого.
10
Говоріть з усіма на загальноприйняті теми, висловлюйте свою думку, не приміряючи все на себе.