Як змінити мережевий пароль.

Мережевий пароль служить засобом безпеки при використанні бездротової технології доступу до інтернету Wi-Fi. Якщо ви встановите дуже простий і короткий пароль , швидше за все, їм буде легко скористатися стороннім людям.
Вам знадобиться
  • - браузер.
Інструкція
1
Відкрийте настройки Ethernet маршрутизатора в вашому комп'ютері і скиньте їх на значення за замовчуванням. Відкрийте у вашому комп'ютері браузер, який зазвичай використовуєте для виходу в мережу і пропишіть в його рядку адресу вашого роутера. Введіть ім'я користувача адміністратора за замовчуванням (для більшості моделей маршрутизаторів після скидання параметрів ім'я користувача admin) без пароля і встановіть всі необхідні параметри безпеки, оскільки вони були скинуті. В цьому ж меню пропишіть нове ім'я користувача мережі та пароль дл підключення, після чого застосуйте зміни.
2
Якщо ви хочете змінити чужий мережевий пароль , використовуйте стороннє програмне забезпечення. Оскільки більшість подібних програм є засобом злому, зверніть увагу на сайт, з якого ви його завантажуєте, файл установки може містити в собі трояни, які можуть нашкодити роботі вашого комп'ютера.
3
Найкраще використовуйте програми, про які є схвальні відгуки інших користувачів, раніше встановлюють їх для зміни пароля на чужій мережі. Зверніть увагу, що в більшості випадків дана дія неправомірно і може спричинити за собою певні наслідки, тому використовуйте дані програми, не порушуючи правил користування чужим мережевим обладнанням.
4
Встановіть завантажену вами програму на комп'ютер, запустіть її і перейдіть до пошуку мереж. Зверніть увагу, що в цьому випадку вам, швидше за все, знадобиться логін і пароль для входу в чужу мережу. Після цього за допомогою меню програми зайдіть в настройки роутера і також скиньте їх на значення за замовчуванням. Після цього пропишіть ваші власні ім'я користувача і пароль , застосуйте і збережіть зміни.
Корисна порада
Не міняйте чужі мережеві паролі.