Як налаштувати пошту Yahoo.

Інтернет-сервіс Yahoo.com користується заслуженою популярністю у всьому світі. Адже це не тільки одна з найбільш відомих пошукових систем, але і безкоштовний поштовий сервер, який дозволяє створити свій власний поштовий ящик будь-кому.
Інструкція
1
Для того щоб зареєструвати пошту на Yahoo зайдіть на головну сторінку сайту за адресою yahoo.com і в правому верхньому кутку сторінки натисніть кнопку «Реєстрація». Якщо в цей час ви знаходитесь на території Росії або країн СНД, сервіс сам визначить ваше місце розташування і завантажить сторінку російською мовою, так що ніяких складнощів з читанням інструкції не виникне.
2
Перейшовши на сторінку створення облікового запису, заповніть всі порожні поля, необхідні для реєстрації. В тому числі придумайте свій логін (ім'я поштової скриньки) і пароль. Особливу увагу зверніть на заповнення поля для контрольного питання і відповіді на нього. Ця інформація знадобиться для відновлення вашого аккаунта, якщо ви випадково забудете пароль.
3
Заповнивши всі необхідні поля, введіть перевірочний код (капчу) і натисніть велику кнопку «Створити мою обліковий запис». Якщо ви все заповнили правильно, ви потрапите на сторінку свого аккаунта. Якщо десь є помилка, система повідомить вам про це. У цьому випадку поверніться на крок назад і додайте потрібні відомості.
4
Зверніть увагу, що після успішного завершення реєстрації ви потрапите не в сам поштову скриньку, а на головну сторінку сервісу Yahoo, але вже під своїм логіном. Для того щоб відкрити пошту , натисніть на іконку з зображення поштового конвертика і словом «Пошта» в правому верхньому куті. Ви потрапите в свою поштову скриньку. У ньому ви знайдете лист з докладними інструкціями по роботі з аккаунтом Yahoo і поштою, прислане поштовим роботом.
5
Працювати з безкоштовною поштою на Yahoo.com можна тільки через веб-інтерфейс. Якщо ви звикли користуватися якимись спеціальними поштовими програмами на зразок The Bat, Outlook або Mozilla Thunderbird, то налаштувати для них безкоштовну поштову скриньку на сервері Yahoo не вийде. Однак ви можете зробити свій аккаунт платним. У цьому випадку ви зможете налаштувати свою поштову адресу на Yahoo для роботи з оффлайновими поштовими програмами. Вартість такої послуги складає 2 долари на місяць або 19,99 долара на рік.
6
Якщо ви вибрали платний варіант, пройдіть за адресою http://overview.mail.yahoo.com/enhancements/mailplus на сторінку додаткових послуг Yahoo Mail Plus. Тут натисніть на кнопку Upgrade Now і введіть ще раз свій пароль від пошти. На сторінці платежів виберіть відповідний варіант оплати (банківською картою або через систему PayPal) і заповніть необхідні поля. Перш ніж підтверджувати оплату, ще раз уважно перевірте всі внесені дані. Якщо все заповнено правильно, натисніть кнопку I Agree, Place Order.