Як відправити анимашку одному.

Електронною поштою, як і за звичайною, можна відправити не тільки лист, але і листівку. Якщо звичайна нерухома картинка здається вам занадто нудної, відправте адресату - « анимашку » - листівку з рухомими зображеннями, а іноді і зі звуком.
Інструкція
1
Практично на будь-якому комп'ютері і навіть на багатьох телефонах можна переглянути анімоване зображення в форматі GIF. Для цього перейдіть один з наступних сайтов:http://www.animatedgif.net/http://www.gif"s.net/gif/http://www.fg-a.com/gifs.htmlСкачайте вподобану вам анимашку , скориставшись правою кнопкою миші і пунктом контекстного меню «Зберегти зображення ...», після чого відправте електронною поштою у вигляді вкладення. Також її можна скачати браузером телефону, після чого відправити MMS.
2
Істотним недоліком GIF-анімацій є відсутність звукового супроводу. Це обмеження відсутнє у анимашек в форматі Flash. Але відправляти їх у вигляді вкладення не варто - користувач може не зрозуміти, як переглянути такий файл. Також врахуйте, що для їх перегляду адресату буде потрібно Flash-прогриватель. Він є на більшості комп'ютерів (навіть з Linux), але відсутня практично на всіх телефонах. Для вибору листівки перейдіть на один з наступних сайтов:http://www.flashparade.ru/http://cards.mail.ru/catalog/?gid=80http://scards.ru/cards/_flash/Выбрав вподобану листівку, виділіть весь текст в адресному рядку браузера (Ctrl + A), скопіюйте в буфер обміну (Ctrl + C), після чого вставте в тіло поштового повідомлення (CtrL + V). Посилання на листівку можна також відправити по ICQ, Jabber, Skype і т.п.
3
Найбільш сучасними вважаються розмовляючі листівки. Рухомі зображення на них відсутні, зате, відкривши посилання, одержувач, якщо на його комп'ютері встановлений Flash-програвач, почує ваше поздоровлення, вимовлене синтезатором мови. Щоб скласти таке послання, перейдіть на наступний сайт: http://cards.voicefabric.ru/Виберіте листівку з вподобаним вам сюжетом, натисніть на неї, і з'явиться кілька полів введення. Заповніть всі поля, включаючи адресу електронної пошти одержувача, а головне - введіть текст привітання. Натисніть кнопку «Прослухати», щоб перевірити, що вийшло, і якщо результат вам сподобався, відішліть його адресату кнопкою "Відправити".
Порадувати одного і привітати його з важливою подією можна не тільки відправкою тексту. Ви можете створити лист з анімованим зображенням і відправити його одним з доступних способів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - редактор зображень формату GIF або SWF.
Інструкція
1
Скористайтеся одним з декількох доступних способів відправки анімації, щоб порадувати друзів. Ви можете вибрати картинку з анімацією на спеціалізованому сайті або створити її самостійно в графічному редакторі. Завантажуйте або зберігайте анімацію у форматі «GIF», оскільки в цьому випадку вона буде відображатися коректно і займати небагато місця на жорсткому диску. Надішліть листівку другу по електронній пошті, через соціальну мережу або іншим способом за бажанням.
2
Додайте обране вами зображення на фотохостингу, який підтримує формат «GIF». Скопіюйте посилання на завантажену анімаційну картинку, після чого вставте її в ваше повідомлення другу. Більшість сучасних браузерів без проблем справляються з відкриттям таких зображень, однак їх не підтримують деякі моделі мобільних телефонів і планшетів. В цьому випадку можна попросити друга встановити на свій пристрій браузер UC, який повинен впоратися з цим завданням.
3
Виберіть інший формат отправляемой листівки, якщо існує ймовірність того, що друг не зможе отримати «гіффку». Наприклад, досить привабливо виглядають зображення у форматі «SWF». Крім анімації вони можуть містити звук і різні елементи інтерактивності. Зверніть увагу, що комп'ютер або телефон одного повинні мати встановлену програму Flash Player для програвання даних файлів.
4
Спеціальні можливості для відправки анімації вбудовані в різні соціальні мережі, додатки, мобільні сервіси та інші послуги, які можуть бути як платними, так і безкоштовними. Будьте уважні при завантаженні зображень з незнайомих джерел, оскільки вони можуть містити віруси та інші шкідливі елементи. Також перевіряйте листи і архіви з листівкою, якщо вам її надіслав невідомий відправник.