Як виготовити дефлектор. Як я робив дефлектор своїми руками.

К дефлекторам належить група аеродинамічних пристроїв, принцип дії яких заснований на відхиленні потоку газів, рідин, сипучих тіл і навіть світлових хвиль. Так, дефлектор може використовуватися для посилення витяжки повітря з приміщення. Автомобільні дефлектори призначені в основному для захисту від пошкоджень елементів кузова - капота, фар, люка, вікон, задніх дверей.
Інструкція
1
Якщо автомобільні дефлектори є у продажу у величезному асортименті, то дефлектор для льоху або гаража швидше за все доведеться робити своїми руками. Традиційний для витяжних труб і вентиляції матеріал - оцинковане залізо. Потрібно обов'язково передбачити, щоб діаметр дефлектора був більше діаметра труби в 2.5 рази.
2
Він буде представляти собою трубу з трьома конусами у верхній частині, два з яких будуть усіченими, з'єднаними між собою розпірками. Постарайтеся, щоб конуси біля основи мали гострий кут 25 градусів.
3
Два верхніх конуса зробіть з таким розрахунком, щоб верхній мав невеликий нахлест для загину поверх другого конуса. Тим самим ви уникнете затікання води всередину дефлектора. Конструкція дефлектора скріплюється витяжними заклепками і скобами, які кріпляться до труби хомутом.
4
Нижню частину витяжної труби розташуйте нижче рівня стелі приблизно на 20 см. При цьому низ припливної труби повинен бути не вище за півметра від підлоги і знаходитися якомога далі від витяжної труби. Верх припливної труби також слід встановити вище рівня даху на півметра, що забезпечить ефективний обдув вітром. Якщо ви все зробите правильно, то тяга в трубі при швидкості вітру 6 м/сек посилиться в два-три рази.
5
Установка дефлектора (спойлера) на капот автомобіля здійснюється з метою захисту його від дрібних ушкоджень. Придбаний у магазині дефлектор встановіть за допомогою хрестоподібної викрутки протягом без свердління в капоті спеціальних отворів. Спочатку на місцях кріплення дефлектора зніміть всі фіксуючі елементи утеплювача капота, після чого зробіть приблизну примірку на місці установки.
6
Захисну плівку з дефлектора зніміть, а пристрій встановіть на місце кріплення і зафіксуйте спеціальним клеєм. Кронштейни закріплюються саморізами з подальшим нанесенням на них антикорозійного покриття. Після цього можна встановлювати на місце елементи утеплення капота.