Як чистити фільтр нульового опору. Як правильно просочити маслом повітряний фільтр.

Виробники рекомендують очищати і просочувати фільтр нульового опору кожні 5-10 тис. Км пробігу. Якщо ж ви використовуєте автомобіль в умовах підвищеної запиленості, то обслуговувати фільтр потрібно частіше.
Вам знадобиться
  • - очищаючий засіб;
  • - ємність, розмірна фільтру;
  • - масло для просочення;
Інструкція
1
Витягніть фільтр нульового опору з корпусу, від'єднуйте впускний патрубок. Використовуючи щітку середньої жорсткості, очистіть поверхню фільтр а. Будьте обережні і намагайтеся не пошкодити гумові частини деталі.
2
Для деяких видів фільтр ов використовується розпилювальне що чистить. Його необхідно розпорошити на всю поверхню деталі і залишити на 10 хвилин до повного висихання.
3
Для очищення фільтр ов великих розмірів рекомендується застосовувати вологе чищення. Візьміть підходить за розмірами ємність і наповніть її спеціальним миючим розчином. Для очищення всіх секцій фільтр а, його необхідно обертати в рідини в перебігу 3-5 хвилин. Після промивання покладіть фільтр на тверду поверхню на 10 хвилин. Цей час необхідний для повного просякання фільтр а що очищає.
4
Для очищення плоского фільтр а, достатньо просто занурити його на 5 хвилин в очищающий склад. Необхідно простежити, щоб розчин повністю покрив поверхню фільтр а.
5
Після того, як фільтр повністю просочиться очищує розчином, його потрібно промити проточною водою. Але врахуйте, що тиск водяного напору повинно бути мінімальним.
6
Після промивання фільтр а його необхідно ретельно просушити. Однак висихання повинно відбуватися в природних умовах. Не можна застосовувати способи штучного сушіння, типу фена або компресора. Вплив високого тиску здатне пошкодити фільтр ующіе елементи. Сохнути фільтр повинен в строго горизонтальному положенні на твердій поверхні.
7
Після повного висихання нанесіть на поверхню фільтр а спеціальне масло для просочення. Цей склад допомагає фільтр у затримувати пил і забруднення. Не використовуйте для цієї мети моторне або будь-яке інше масло. Подібна експлуатація фільтр а порушить правильну систему очистки двигуна.
8
Встановіть фільтр на місце. Ретельно закріпіть його. Якщо ви використовуєте автомобіль на дорогах з посиленою запиленістю, необхідно нанести на корпус фільтр а спеціальний герметичний склад.
Зверніть увагу
Очищаючи і просочуючи фільтр нульового опору, використовуйте тільки ті кошти, які призначені для цієї мети. Найкраще купувати засоби, рекомендовані виробником фільтра. Це продовжить термін експлуатації приладу.