Як зробити медіа сервер.

Особистий медіа- сервер дозволяє передавати фільми і музику через персональну мережу у вашому власному будинку або офісі. Створення персонального медіа-центру є недорогою і нескладної процедурою, якщо чітко дотримуватися інструкцій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - жорсткий диск від 500 Гб до 2 Тб;
  • - Ethernet порт;
  • - мережева карта.
Інструкція
1
Підготуйте комп'ютер, який буде використовуватися в якості медіа сервер а. Він повинен мати процесор як мінімум на 1 ГГц, 1 Гб оперативної пам'яті, мережеву карту, Ethernet-порт і жорсткий диск на 500 ГБ або більше. Крім того, вам може знадобитися зовнішній або додатковий внутрішній жорсткий диск для створення резервної копії даних.
2
Встановіть відповідну операційну систему. Це може бути як Windows, так і Linux. Для тих, хто не знайомий з Linux, Windows є налучшім варіантом. До того ж, Windows 7 і Vista мають спеціальні Media Center версії, розроблені саме для створення мультимедійного центру. Придбати їх можна в будь-якому магазині електроніки і програмного забезпечення.
3
Підключіть комп'ютер до телевізора за допомогою S-Video або RCA кабелю. Підключіть клавіатуру і мишу. Увімкніть комп'ютер і переконайтеся, що картинка з монітора відображається на телевізорі.
4
Скористайтеся мережевим кабелем від модему для установки зв'язку з медіа- сервер ом. Можна застосувати і бездротову карту, але швидкість завантаження і передачі даних буде набагато повільніше, ніж при контактному з'єднанні. Створіть нове підключення до мережі на комп'ютері.
5
Встановіть програмне забезпечення. Воно може включати в себе програми для пристроїв відтворення CD і DVD, записи DVR, відео та аудіо плеєри. Існують сотні різних додатків, доступних для безкоштовного скачування або покупки в інтернеті.
6
Збережіть необхідні мультимедійні дані на жорсткому диску. Це допоможе вам звільнити полиці зі старими CD і DVD, а також запобігти втраті інформації з них через сухого повітря і пилу в приміщенні.
7
Встановіть з'єднання з комп'ютерами в домашній або офісній мережі. Перевірте швидкість передачі даних і спробуйте обмінятися мультимедійною інформацією з іншими користувачами. Тепер ваш комп'ютер є сервер ом зберігання медіа-даних. Ви також зможете грати в кооперативні ігри, використовуючи домашню мережу.