Як зробити статус Вконтакте стовпчиком.

За допомогою статусів на сайті «Вконтакте» користувачі висловлюють свій емоційний стан, пишуть полюбилися цитати, розміщують рекламу. Часом просто необхідно зробити текст стовпчиком - наприклад, якщо ви хочете розмістити вподобане вірш.
Інструкція
1
Для того щоб виправити настройки і зробити текст стовпчиком , у вас повинна бути встановлена «Опера», причому не остання одинадцята версія, так як розробники браузера вже закрили доступ до цієї функції. Ви можете завантажити Opera з офіційного сайту розробника opera.com або з файлообмінника. Почніть установку програми, прийміть угоду користувача, задайте необхідні вам налаштування і завершите установку.
2
Зайдіть на сайт «Вконтакте», використовуючи ваш новий браузер. Тепер вам потрібно відкрити вихідний код сторінки. Для цього клікніть правою клавішею миші в будь-якому місці сторінки (але не по посиланню) і виберіть в меню «Вихідний текст». Цю операцію також можна проробити, натиснувши одночасно на клавіатурі клавіші CTRL і U.
3
Вам потрібно знайти частину вихідного тексту, яку потрібно буде замінити, щоб статус був в стовпчик. Для цього в поле пошук напишіть .
4
Після того як шуканий шматок тексту був знайдений, видаліть його і напишіть замість цього наступне: . Щоб не помилитися, використовуйте функцію копіювати-вставити. Для цього виділіть текст, клікніть по ньому правою клавішею миші і виберіть з меню «Копіювати». Зайшовши на сторінку з вихідним текстом, виконайте те ж саме, але замість «Копіювати» натисніть «Вставити». Також зробити це можна, використовуючи поєднання клавіш Ctrl + C і Ctrl + V.
5
Тепер ви можете писати статус, використовуючи Enter для переходу на нову сходинку. Оскільки раніше ця клавіша дозволяла зберегти статус, а зараз вона не виконує цю функцію, клікніть лівою клавішею мишки в будь-якому місці сторінки - ваш статус буде збережений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XsHisi66d90
Деякі користувачі соціальної мережі "В контакте" помічали, що статус може бути написаний звично, тобто в строчку, а може і в стовпчик. Написання статус а дещо незвичним способом можливо завдяки зміні вихідного коду сторінки. Однак написати статус подібним чином можна тільки лише в браузері "Opera".
Інструкція
1
Спочатку необхідно зайти на свою сторінку сайту "В контакті", потім натиснути праву кнопку миші і вибрати графу під назвою "Початковий текст" ("Вихідний код").
2
Далі потрібно натиснути на вкладку "Правка", потім "Знайти" (або просто натисніть клавіші Ctrl + F). Після цього ви повинні побачити вікно, що з'явилося "Пошук", в яке необхідно вписати наступний текст:.
3
Браузер повинен виділити те, що йому було задано знайти. Видаляйте це і замінюйте на. Потім натисніть на "Застосувати зміни".
4
По завершенні цих операцій поверніться безпосередньо до графі вашого статус а і почніть її редагувати. Вписуйте бажаний текст через "Enter", тоді він буде виглядати у вигляді стовпчик а. Для збереження результату клікніть в будь-якому місці на екрані.