Як відправити файл на сервер. Як передати сервер.

Надіслати файли можна різними способами, наприклад, за допомогою фізичних носіїв інформації або без їх використання. В останньому випадку необхідно активне підключення до інтернету і ресурс для зберігання даних.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - браузер;
  • - FTP-клієнт або файловий менеджер.
Інструкція
1
Підготуйте файл для передачі його по мережі за допомогою відправки на сервер. Оскільки в деяких випадках на розмір файлу адміністрацією сервер а можуть накладатися певні обмеження, використовуйте програму-архіватор для стиснення його розміру.
2
Додайте файли в архів і в його параметрах вкажіть максимальний метод стиснення файлів, при цьому процес створення архіву може трохи затягнутися. Також архівація досить зручна для випадків, коли вам необхідно відправити кілька файлів, в цьому випадку вони всі будуть поміщатися тільки в один завантажувати елемент.
3
Перейдіть у вашому браузері на сайт обраного вами файлообмінника. Якщо необхідно, пройдіть процедуру реєстрації, проте зазвичай такі сайти працюють і без неї, вам необхідно буде тільки лише вказати і підтвердити вашу електронну поштову скриньку для здійснення функцій подальшого управління та отримання інформації про його стан на певний момент часу.
4
Натисніть на кнопку переходу до меню завантаження, натисніть «Огляд» і у вікні вкажіть шлях до файлу, що завантажується на вашому комп'ютері. Виберіть його, після чого натисніть на завантаження. У разі якщо файл важить досить багато чи на вашому комп'ютері використовується підключення з низькою швидкістю вихідного трафіку, дана процедура може зайняти досить тривалий час. Слідкуйте за тим, щоб не було розривів з'єднання, в іншому випадку вам доведеться повторити процедуру. Після закінчення завантаження отримаєте посилання на скачування файлу.
5
Використовуйте спеціальне програмне забезпечення для завантаження файлів на сервер, наприклад, різні FTP-клієнти або файлові менеджери, які містять в собі подібні утиліти. Якщо необхідно, перед їх використанням дозвольте їм доступ до мережі і додайте в список виключень програм-фаєрволом.
Корисна порада
Користуйтеся архиваторами.