Як намалювати грамоту.

Грамоту для нагородження переможців в якому-небудь змаганні найпростіше придбати в найближчому кіоску. Але створена своїми руками вона буде виглядати набагато інтеренее. Для цього потрібно докласти зовсім небагато зусиль.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - папір А4.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на комп'ютер комплект програм Microsoft Office. Ви можете також скористатися його безкоштовним аналогом - Open Office. Зайдіть в меню «Пуск» - «Програми» - Microsoft Office і запустіть компонент Microsoft Word, створивши чистий документ і вказавши в параметрах сторінки формат паперу A4.
2
Виберіть пункт меню «Тема». Визначте для документа основну тему. Приміром, тема «Літо» виглядає як яскраво-жовтий фон, що переходить плавно в тьмяний відтінок. Можна створити і власне оформлення, відкривши панель «Малювання» та скориставшись підходящими інструментами.
3
Створіть в документі основні заголовки. Для цього попередньо виберіть на панелі інструментів шрифт, його стиль і розмір. Для створення грамоти підійде спеціальний художній шрифт Word Art.
4
Розташуйте по центру документа заголовок крупного шрифту. Можна застосувати курсив або напівжирний шрифт (див. Панель інструментів). Спочатку можна надрукувати «Нагороджується» (великими літерами) і далі меншим шрифтом вказати прізвище, ім'я, по батькові нагороджуваного. Тепер вкажіть причину (наприклад, за сумлінну працю). Додайте ще елементи грамоти на свій смак. Скористайтеся галереєю Microsoft, щоб помістити на сторінку різні зображення.
5
Помістіть отриманий документ в рамку, для чого на панелі інструментів виберіть «Формат» - «Рамки». Надішліть документ в друк. Відкрийте «Файл» - «Друк» або скористайтеся кнопками Ctrl + P.
Зверніть увагу
Щоб зберегти створену грамоту, виберіть «Файл» - «Зберегти як», виберіть потрібне місце і натисніть клавішу "Зберегти". Грамоту можна створити як вертикальну, так і горизонтальну. Для цього клікніть «Файл», зайдіть в «Параметри сторінки» і в пункті «Орієнтація» виберіть книжкову або альбомну.
Корисна порада
Набираючи текст, стежте за тим, щоб клавіша Caps Lock не була включена.
В російській мові зустрічаються слова, значення яких не завжди ясно навіть тим людям, для яких ця мова є рідною. Деякі слова при цьому мають не одне, а відразу кілька значень. Одне з таких слів - «грамота».
Найбільш поширене вживання цього слова в значенні «читання та письмо» - це фактично переклад на російську мову грецького grammatа. Тобто грамота - це знання людиною азбуки, вміння писати і читати. Крім того, словом грамота прийнято називати офіційний документ, який засвідчує, приміром, міжнародна угода або встановлює певні правові відносини. Прикладами таких документів можуть служити Вірча грамота, Ратифікаційна грамота і т.д.Грамота - це також письмовий акт, документ, який засвідчував в Росії початку минулого століття вчинення правочинів та встановлення певних відносин. До таких документів належить Купча і Статутна грамоти та інші схожі акти.Грамотой в Царській Росії називали свідоцтво про даруванні якійсь особі нагород, володінь, відмінностей і т.д. Приклади таких документів: Жалувана грамота, Дана грамота та інші. Та й взагалі, раніше практично будь-який офіційний документ або лист називали грамотой.Ученікам, що успішно закінчили той чи інший курс або відзначилися у навчанні, і сьогодні видають Похвальну грамоту. А передовиків виробництва на заводах і фабриках з Радянських часів і донині (подекуди) нагороджують Почесними грамотами. Не можна не відзначити випадки вживання цього слова в переносному значенні. Так, наприклад, якщо ви хочете висловити своє невдоволення щодо оформлення, змісту або юридичної сили того чи іншого документа, то можете сміливо використовувати по відношенню до цього паперу вираз «фількіна грамота». А от якщо текст документа, книги, листи - так будь-якої праці - здається вам важким або навіть неможливим для сприйняття, можна вжити вираз «китайська грамота». Буває, що «грамотієм» називають людину, бажаючи виразити сарказм по відношенню до знань, якими він намагається блиснути.