Як замовляти з ebay.

Ebay - онлайн-аукціон, який завоював у всьому світі незвичайну популярність. Втім, це цілком зрозуміло, адже тут можна купити найрізноманітніші товари значно дешевше, ніж в онлайн-магазинах або звичайних торгових точках.

Для того, щоб замовляти з ebay, необхідно в першу чергу зареєструватися.

 1. Увійдіть на сайт www.ebay.com або www.ebay.ru. Процес реєстрації абсолютно ідентичний, однак в останньому випадку ви побачите текст російською мовою, що буде зручніше для тих, хто не володіє досконало англійською.
 2. Введіть ім'я та прізвище, а також поштову адресу: вулицю, місто, країну і поштовий індекс. Всі ці дані будуть необхідні в подальшому для доставки придбаних на аукціоні товарів.
 3. Введіть номер телефону та адресу електронної пошти. Адреса електронної пошти буде необхідно продублювати, щоб виключити можливість помилки. Ці дані також будуть необхідні, щоб зв'язатися з вами з питань доставки.
 4. У наступному блоці необхідно вказати ідентифікатор, який дозволить ebay відрізняти вас від інших користувачів, а також задати пароль. Дата народження і секретне питання будуть потрібні у випадку, якщо пароль буде забутий або викрадений.
 5. В останньому блоці буде потрібно ввести код, який підтверджує, що ви жива людина, а не скрипт автоматичної реєстрації, а також підтвердити згоду з користувальницькою угодою, політикою конфіденційності , і ще кількома питаннями. Це необхідно для того, щоб замовляти з ebay.
 6. Для завершення реєстрації перевірте вказану поштову скриньку. Там буде лист з посиланням, яка активує створений обліковий запис.
 7. Знаходьте лот, робите ставку, виграєте торги.
 8. Оплачуєте товар. Все, можна чекати посилку.
Купівля речей через інтернет стала зараз звичною справою. У наявності очевидні переваги: не виходячи з дому, купувати все, що захочеться, і отримувати речі через кур'єра додому або поштою. При цьому ціни можуть вигідно відрізнятися від звичайних магазинних. Зараз переважна кількість брендів розташовує своє виробництво в Китаї. Купити модні речі напряму, не переплачуючи, зробити зовсім не складно, користуючись послугами інтернет-аукціону Ebay.
Вам знадобиться
 • • Особистий ящик електронної пошти, зареєстрований на поштовому сервері
 • • Реєстрація на міжнародній аукціонній майданчику Ebay
 • • Наявність банківської пластикової карти однієї з міжнародних платіжних систем (VISA, MasterCard, AMEX )
 • • Реєстрація в платіжній системі PayPal
Інструкція
1
Ви можете зареєструватися на будь-який з майданчиків інтернет-аукціону Ebay: англійської, німецької, американської та ін. Доступ до товарів буде з будь-якого філіалу майданчики. Найбільш розвинутим і відвідуваним є Ebay.com, який з'явився на ринку Інтернет-послуг першим. Реєстрація безкоштовна і не вимагає багато часу і знань.
2
Для того щоб ви змогли оплачувати куплені через Ebay в Китаї речі , зареєструйтесь в міжнародній платіжній системі PayPal. Відразу зверніть увагу на те, що не всі види карт міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard підтримуються даною системою. При реєстрації вам буде потрібно вказати реквізити пластикової карти (за винятком пін-коду), електронну адресу вашої поштової скриньки і фактична адреса проживання. Все реєстраційні форми треба заповнювати латиницею. При реєстрації на PayPal з вашого рахунку тимчасово буде списана сума $ 1,95. Цього вимагає платіжна система для підтвердження того, що держатель картки - саме ви. При підтвердженні аккаунта сума повертається на ваш рахунок.
3
Отже, ви зареєстровані на найбільшій аукціонної майданчику Ebay і маєте можливість оплачувати свої покупки через платіжну систему PayPal. Тепер вам слід навчитися пошуку потрібних вам речей з Китаю. Пошукова система на Ebay проста і зрозуміла. Налаштувати пошук вам слід за критеріями: категорія товару або пошук конкретного товару у відповідній категорії, місцезнаходження товару, можливість доставки в Росію.
4
Зробіть це за допомогою розширеного пошуку (Advanced Search). Якщо ви заздалегідь знаєте номер товару на аукціоні, наберіть його в верхньому рядку пошуку. Якщо ні, то просто виберіть категорію із запропонованого списку, до якої цей товар відноситься.
5
Якщо ви бажаєте купити речі з Китаю, вам слід перейти до вікна "Location" (місцезнаходження). В цьому вікні спершу поставте галочку "Only show items" (показувати предмети тільки ...), виберіть площадку торгів (можна залишити за замовчуванням Ebay.com), але обов'язково повинні вказати країну, де знаходиться товар в вікні "Located in" (знаходиться в ... ). У випадаючому списку країн виберіть China (Китай). Бажано вказати також і країну, куди продавець готовий доставити свої товари в віконці "Avaliable to". Це дозволить надалі уникнути листування з продавцем, який не постачає товари в вашу країну. Заповнивши всі критерії пошуку, натискайте кнопку "Search" (Пошук). Таким чином, в результаті ви отримуєте список потрібних вам товарів з Китаю від продавців, які відправляють їх в вашу країну. Ціна товару може бути фіксованою (By it now), коли ви можете тут же придбати дану річ чи аукціонної ("Place Bid"). Докладний механізм покупки методом аукціонних торгів описаний у багатьох інструкціях по користуванню Ebay, які в безлічі можна знайти в мережі.
6
Збираючись купувати речі з Китаю через Ebay, зверніть увагу на рейтинг продавця. Він відбитий в кількості позитивних відгуків (Positive Feedback Score) і характеризується кольором зірочки поруч з нікнеймом. Продавці з відмінною репутацією і великою кількістю угод мають звання "Top-rated Seller". Багато продавців розташовують на окремій вкладці "Shipping and payments" (доставка і оплата) до опису товару інформацію про вартість доставки товару до вашої країни.
Корисна порада
Замовити речі з Китаю можна не тільки за допомогою аукціону Ebay, але і через Інтернет-магазини, які торгують безпосередньо з Китаю. Найчастіше пропозиції на Ebay можуть виглядати привабливішими за ціною, але в Інтернет-магазинах проходять масштабні акції всіляких знижок.