Як звернутися до президента України. президент України поштову адресу.

Віктор Федорович Янукович - чинний президент Україна . Саме до нього ви можете звернутися, якщо не знайшли справедливості у інших чиновників. Зробити це можна кількома способами: за допомогою інтернету, написавши паперовий лист, задавши президенту питання особисто.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - папір;
  • - конверт;
  • - марки.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт Партії регіонів і виберіть зручний для вас мову. За допомогою мишки перейдіть вниз до кінця. Зліва ви побачите посилання «Зворотній зв'язок», пройшовши по якій, ви потрапите на сторінку з формою для письма. Напишіть ваше ім'я та прізвище, вкажіть діючу електронну адресу, введіть у спеціальній графі текст звернення до президенту. Наберіть вказаний на зображенні код, що складається з букв і цифр, та натисніть «Відправити».
2
Є у Віктора Януковича та особистий блог. Ви можете зв'язатися з ним за допомогою живого журналу. Знайдіть його на сервісі по ніку prezidentua. Якщо ви зареєстровані в жж, то у вас є вибір: написати президенту коментар до запису або особисте повідомлення, яке буде доступне лише вам і йому. Якщо ж ви зайшли як анонімний користувач, то можете залишити своє звернення в коментарі під записом президента.
3
Зв'язатися з Віктором Федоровичем Януковичем можна і за допомогою звичайної пошти. Напишіть звернення до президенту Україна на аркуші паперу, складіть у конверт і запечатайте його. Вкажіть на конверті адресу: 01220, м Київ, вулиця Шовковична, 12. Наклейте марки на конверт і опустіть його в поштову скриньку. Лист прийде до приймальної президента. Також ви можете надіслати ваше звернення в секретаріат Януковича за адресою 01220, м Київ, вул. Банкова, 11.
4
Ви можете поспілкуватися з Віктором Федоровичем в одному з прямих ефірів, які президент Україна влаштовує спеціально для того, щоб вислухати скарги народу. Питання можна ставити в прямому ефірі телеканалу або через інтернет. Номери та адреси, за якими можна зв'язатися з президентом, зазвичай повідомляються на початку мовлення.
5
Якщо ви працюєте в засобах масової інформації, то ваші шанси поспілкуватися з головним політичним діячем Україна зростають. Візьміть участь у прес-конференції та задайте яке вас цікавить Януковичу особисто.