Як підключити частотний перетворювач.

Частотний перетворювач або «Частотники» призначений для зміни частоти напруги, що живить трифазний електродвигун. До того ж, він дозволяє підключити такий електродвигун до однофазної мережі без втрати потужності, що недосяжно при використанні для цього конденсаторів.
Інструкція
1
Перед частотним перетворювачем розмістіть автоматичний вимикач, розрахований на струм, рівний номінальному споживаному струму електродвигуна. Якщо перетворювач сам розрахований на роботу від трифазної мережі, використовуйте спеціальний потрійний автомат, обладнаний загальним важелем, щоб при короткому замиканні однієї з фаз знеструмлювалися і інші. Його струм спрацьовування повинен бути рівним струму однієї фази двигуна. У разі ж, якщо перетворювач призначений для однофазного харчування, скористайтеся одинарним автоматом, розрахованим на потроєний струм однієї фази. В усіх випадках не включайте автомати в розрив нульового або заземлюючого проводу - їх підключіть до перетворювача безпосередньо. Не експлуатуйте систему без заземлення і не використовуйте нульовий провід в якості заземлюючого, і навпаки. Не вмикайте автомат до завершення робіт з підключення.
2
Приєднайте фазні дроти від перетворювача до відповідних контактів двигуна. В останнього попередньо з'єднайте обмотки «трикутником» або «зіркою» залежно від того, яка напруга виробляє сам перетворювач . На двигуні вказані два напруги - якщо вироблюваному перетворювачем відповідає менше з них, використовуйте схему підключення «трикутник», а якщо більшому, з'єднайте обмотки «зіркою». Нульовий провід до двигуну не підключайте взагалі, а заземлюючий з'єднайте з його корпусом.
3
Розташуйте пульт управління, що входить в комплект поставки перетворювача, в зручному місці. Підключіть його до приладу кабелем відповідно до схеми, наведеної в інструкції до перетворювача.
4
Встановіть рукоятку на пульті в нульове положення і включіть автомат. Натисніть на пульті кнопку включення, і на ньому повинна з'явиться індикація. Злегка поверніть рукоятку, щоб двигун почав повільно обертатися. Якщо виявиться, що він обертається не в ту сторону, натисніть кнопку реверсу. Потім встановіть рукояткою бажану частоту обертання. Врахуйте, що індикатори на пультах багатьох преобразователях показує не частоту обертання двигуна в оборотах на хвилину, а частоту живить двигун напруги в герцах. При зниженні частоти вони автоматично знижують і напругу, щоб не допустити перегорання обмоток.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GAK3iI3UP1U
Зверніть увагу
Не вмикайте автомат до завершення робіт з підключення. Чи не працюйте під напругою. Остерігайтеся взаємодії з рухомими частинами.