Як склеїти трикутник.

Для різних навчальних дитячих ігор і прикладних видів творчої діяльності у вигляді наочних посібників для пояснення матеріалу може знадобитися склеїти об'ємний трикутник . Завдання це не дуже складна, однак вимагає акуратності і ретельності при виконанні окремих операцій.
Інструкція
1
Для початку потрібно підготувати заготовки для майбутнього виробу. Для цього на папері, картоні або будь-якому іншому матеріалі намалюйте два однакових трикутник а потрібного розміру. Вони не повинні розташовуватися щільно один до одного, так як далі потрібно буде домальовувати ці фігури. Найкраще будуть виглядати рівнобедрені або рівносторонні трикутник і, у яких рівні або дві, або всі три сторони.
2
Після цього домалюйте до отриманих фігурам прямі, що йдуть з кутів трикутник а назовні таким чином, щоб вони ділили кут, з якого виходять, наполовину. Довжина лінії повинна відповідати товщині майбутнього об'ємного виробу.
3
Відзначивши необхідну довжину ліній, з отриманих трьох точок побудуйте ще один трикутник , який повинен вийти на зразок внутрішньої фігури, тільки більше на товщину виробу. Виконати це потрібно з кожним з двох трикутник ов, які будуть згодом передньої і задньої сторонами фігури.
4
Далі акуратно проріжте лінії, що йдуть з вершин меншого внутрішнього трикутник а, і зігніть внутрішню фігуру по лініях контуру. У результаті виходить фігура потрібного розміру, за якою знаходяться припуски на товщину виробу.
5
Наприкінці потрібно з'єднати два отриманих трикутник а, причому наявні припуски, що утворюють бічні сторони об'ємної фігури, повинні входити один в одного.
6
Кути припусків і зрізи подрежьте, потім вставте один в одного, щоб вони не виступали за контури деталі. Ретельно примірявши дві половинки вироби, промажте припуски на товщину ПВА або іншим клеєм для використовуваного матеріалу і, з'єднавши половини, склейте їх.
7
Якщо використовується щільний матеріал, який не клеїться відразу, з'єднайте дві з боків трикутник а і зафіксуйте шви скріпками. Коли сторони просохнуть, можна склеїти і третє ребро.