Як перевірити масляний фільтр.

Якщо вам здається, що ваш автомобіль втрачає потужність або глухне при натисканні на педаль газу, то, ймовірно, проблема полягає в паливному фільтрі . Це один з небагатьох елементів, які в автомобілі можна самостійно перевірити і легко замінити. Краще з цим не затягувати.
Інструкція
1
Знайдіть в автомобілі паливний фільтр. У більшості випадків він розташований між двома секціями паливної магістралі, недалеко від паливного бака. Зовні фільтр нагадує невеликий циліндр.
2
Перевірте паперовий фільтр, розташований всередині. Деякі автомобілі оснащені прозорими пластиковими фільтрами, і в цьому випадку перевірити внутрішній фільтр буде досить просто. Якщо він темно-коричневого кольору (а не золотистого або НЕ світло-коричневого), або ж в паливі спостерігаються будь-які опади, це означає, що прийшла пора заміни фільтра.
3
Ослабьте кріплення шланга паливної магістралі, який веде з паливного бака в фільтр. Для цього кілька разів за допомогою викрутки поверніть проти годинникової стрілки гвинт, що закріплює хомут. Підніміть паливний фільтр і відразу витягніть шланг, щоб паливо не пролилося.
4
Покладіть у скляну посудину кінець паливного шланга. Тепер потрібно переключиться на нейтраль і виставити екстрений гальмо. Вставте ключ запалювання і встановіть в перше положення, щоб при цьому не ДЛМГ двигун, і на паливний насос подавалася достатня потужність. Для цього вам може знадобитися компаньйон. В цей час поспостерігайте, якими темпами надходить в посудину паливо. Вимкніть запалювання і підключіть фільтр до паливної магістралі.
5
Проведіть додаткову перевірку. Ослабьте кріплення магістралі, що сполучає паливний фільтр і двигун, витягніть шланг, піднявши фільтр і запобігши протечку палива з фільтру. Кінець шланга помістіть в скляну посудину, попросивши помічника встановити в перше положення ключ запалювання. Поспостерігайте за тим, з якою швидкістю паливо виходить з паливного фільтра. Якщо ви помітили, що темп виходу рідини навіть трохи нижче норми, це означає, що паливний фільтр засмітився. Терміново замініть його на новий.