Як виготовити візитну картку. зробити красиву візитку.

Візитна картка - дуже важливий елемент, який виконує представницьку функцію. Вона є обов'язковим атрибутом для ведення бізнесу. Які ж існують основні способи виготовлення візитних карток?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - офсетний папір;
  • - офсетний машина;
  • - дизайн картки;
  • - програма Photoshop;
  • - цифрова машина Xerox;
  • - принтер;
  • - вакуум;
  • - дрібнодисперсний порошок.
Інструкція
1
Скористайтеся цифровою печаткою для створення візитної картки. Цей варіант підходить для термінового виготовлення. Для цього способу вам знадобиться комп'ютер і цифрова машина (Xerox). Іншого допоміжного обладнання не знадобиться.
2
Створіть на комп'ютері дизайн і напис за допомогою програми Photoshop. Потім просто клікніть по функції «Роздрукувати». Протягом декількох секунд ви побачите результат.
3
Застосуйте офсетне обладнання, якщо вам потрібно зробити великий тираж візитних карток. Це один з найбільш затребуваних способів отримання візиток, до того ж він передбачає великий колірний діапазон.
4
Заправте в окрему секцію машини ту фарбу, яку ви хочете бачити на своїй візитній картці. У вас вже заздалегідь повинен бути підготовлений дизайн картки на комп'ютері. Виготовте кольороподільні фотоформи і друковану форму. Прикладіть ці форми одна на іншу. Потім запустіть офсетну машину і роздрукуйте візитну картку .
5
Простежте, щоб офсетний машина правильно виконала всі наступні етапи - різання картки, фальцювання і вирубка друку. Це вже буде другим етапом послепечатной обробки.
6
Використовуйте технологію термопідйому для друку ваших візитних карток. Продукт на виході виходить досить барвистим і оригінальним. Прикладіть спеціальний дрібнодисперсний порошок на відтиск картки. Він повинен прилипнути до ще не висохлої фарбі від принтера.
7
Приберіть з аркуша все зайве допомогою вакууму. Потім застосуєте технологію термопідйому, піддавши продукт тепловій обробці. Порошок по закінченні процедури повинен розплавитися і створити видимість об'єму (опуклості). Потім почекайте протягом декількох хвилин, поки картка висохне.
Зверніть увагу
Цифровий спосіб створення візиток прийнятний, якщо ви хочете отримати швидкий і якісний товар на виході. Купувати обладнання досить дорого, тому краще замовляти виготовлення візиток в спеціальних організаціях.
Корисна порада
Краще довірити весь цей складний і трудомісткий процес фахівцям. Це стосується абсолютно всіх описаних методів.